مشارکت با استارت آپ هایی که از هوش مصنوعی برای بهبود مراقبت های بهداشتی استفاده می کنند

هوش مصنوعی (AI) و فناوری یادگیری ماشین پتانسیل پیشرفت هر جنبه ای از صنعت مراقبت های بهداشتی را دارند. از کمک به پزشکان برای تشخیص زودهنگام بیماری ها تا تسریع تحقیقات پزشکی، استارت آپ ها در حال حاضر از هوش مصنوعی برای حل چالش های مهم سلامت و رفاه استفاده می کنند. ما باید با هم کار کنیم تا با خیال راحت نوآوری کنیم و پتانسیل فناوری سلامت بلندمدت را درک کنیم. برای کمک به بنیانگذاران برای ایجاد مسئولانه و بهبود نتایج سلامت برای میلیاردها نفر در سراسر جهان، ما در حال معرفی Google for Startups Growth Academy: برنامه هوش مصنوعی برای سلامت برای شرکت‌های مستقر در اروپا، خاورمیانه و آفریقا هستیم.

این برنامه ترکیبی اولین برنامه از مجموعه آکادمی های رشد استارتاپی گوگل است که بر روی آسان و مقیاس پذیر ساختن نوآوری و حل چالش های اجتماعی با هوش مصنوعی برای استارت آپ ها متمرکز شده است. مشابه آکادمی رشد: استارت‌آپ‌های منتخب امنیت سایبری در یک سری کارگاه‌های آموزشی اختصاصی در طول سه ماه شرکت خواهند کرد و با گوگل و کارشناسان صنعت همکاری نزدیکی خواهند داشت تا شرکت‌های خود را رشد دهند، بهترین شیوه‌ها را به اشتراک بگذارند و توسعه مسئولانه را پیش ببرند. راه حل های هوش مصنوعی در صنعت سلامت و رفاه. پس از اتمام برنامه، استارت آپ ها همچنان به راهنمایی و پشتیبانی طولانی مدت گوگل به عنوان بخشی از شبکه فارغ التحصیلان Google for Startups دسترسی خواهند داشت. بنیانگذاران می توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند و قبل از 10 جولای درخواست دهند.

آکادمی رشد: هوش مصنوعی برای سلامت و Med-PaLM 2 جدیدترین موارد در تعهد مداوم Google برای تحقیق در مورد هوش مصنوعی برای مراقبت‌های بهداشتی و افزایش کارایی، برابری، مفید بودن و ایمنی هستند. برای بیش از 10 سال، Google for Startups با بنیان‌گذارانی که از فناوری برای حل چالش‌های اجتماعی استفاده می‌کنند، همکاری می‌کند، و این حیاتی است که ما به همکاری برای فعال کردن مزایای هوش مصنوعی انسان محور در مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی ادامه دهیم.

با برخی از فارغ التحصیلان Google for Startups با استفاده از هوش مصنوعی آشنا شوید تا به سوی آینده ای بسازید که در آن همه، در همه جا زندگی سالم تری داشته باشند:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور