OxygenOS 12 Open Beta 2 برای OnePlus 7 و 7T منتشر شد

OxygenOS 12 Open Beta 2 مبتنی بر اندروید 12 اکنون برای برخی از بهترین دستگاه های سال 2019 در قالب سری های OnePlus 7 و 7T در دسترس است.

در حالی که ما در حال آماده شدن برای OxygenOS 13 و Android 13 در گوشی‌های منتخب سری 10 Pro هستیم، OnePlus تلاش می‌کند تا اطمینان حاصل کند که دستگاه‌های قدیمی‌تر آخرین نسخه پایدار را دریافت می‌کنند. ما از قبل می دانیم که اندروید 13 به سری وان پلاس 7 نمی آید، این بدان معناست که OxygenOS 12 و آپدیت Open Beta 2 نقطه عطفی مهم در آستانه ارتقای نهایی سیستم عامل برای OnePlus 7، 7 Pro، 7T و 7T Pro است.

OxygenOS 12 Open Beta 2 در انجمن رسمی OnePlus (1) تایید شد، این نسخه با بهبودهای قابل توجهی نسبت به بتا 1 ارائه می شود. اصلاحات مهمی برای بیدار شدن صفحه نمایش با ژست دو بار ضربه زدن، شارژ بهینه و باز کردن قفل اثر انگشت، به علاوه وجود دارد. تنظیم حالت دوربین برای حالت “Ultra Steady”.

همچنین گفته می‌شود که با توجه به تغییرات OxygenOS 12 Open Beta 2، مشکل عجیبی که باعث می‌شود فلاش دوربین در محیط‌های با دمای بالا کار نکند، برطرف شده است.

【سیستم】

  • [Improved] ثبات سیستم در برخی سناریوها
  • [Optimized] سرعت شارژ در برخی سناریوها
  • [Optimized] تجربه باز کردن قفل اثر انگشت
  • [Fixed] مشکل زمانی که دو ضربه سریع برای بیدار کردن یا خاموش کردن صفحه نمایش به طور غیر عادی کار می کرد
  • [Fixed] مشکل هنگام تنظیم شدت ارتعاش به طور غیر طبیعی کار کرد

【دوربین】

  • [Fixed] مشکل زمانی که دوربین بعد از روشن کردن Ultra Steady از کار افتاد

【کاربرد】

  • [Fixed] مشکل زمانی که My Files در سناریوهای خاصی از کار افتاد

هنوز مشخص نیست که چه تعداد بیلد دیگر قبل از انتشار کامل پایدار در دسترس خواهد بود، اما OxygenOS 12 Open Beta 2 حجم زیادی از تغییرات را ایجاد نمی کند، زیرا OnePlus به سادگی اندروید 12 را به سری OnePlus 7 و 7T اضافه می کند. در حالی که احتمالاً نسبت به نسخه‌های بتای قبلی برای سایر گوشی‌های OnePlus پایدارتر است، اما اگر می‌خواهید آن را روی دستگاه خود نصب کنید، توصیه می‌کنیم که احتیاط کنید. این هنوز نسخه بتا است و بنابراین ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید.

اطلاعات بیشتر در مورد OnePlus:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: