اوپو شارژر را به گوشی های خود اضافه نخواهد کرد

در چند سال گذشته، این یک روند بوده است که گوشی‌های هوشمند بدون آجر شارژ، فقط یک کابل، عرضه می‌شوند. اما Oppo با این حرکت مخالف بود و در عوض هنوز یک آجر شارژ – و در آن حالت فوق سریع – با تلفن‌های خود داشت. اما به نظر می رسد که به زودی تغییر می کند…

سری Oppo Reno 8 در اوایل این هفته در اروپا عرضه شد و با این افشاگری، Oppo برنامه‌های خود را برای توقف استفاده از آجر شارژ با گوشی‌های هوشمند خود تأیید کرد. به گفته بیلی ژانگ، معاون اوپو، «چند محصول» بدون شارژر عرضه خواهند شد.

GSMArena نقل قول کامل را پس از به اشتراک گذاشتن یک قطعه توسط مردم در سراسر این سایت گرفته شد پلیس اندروید.

ما شارژر را در سال آینده برای چندین محصول از جعبه خارج خواهیم کرد. ما یک برنامه داریم. دسترسی به آن برای مصرف کنندگان چندان آسان نیست [SuperVOOC chargers]، بنابراین باید آن را در جعبه نگه داریم. با این حال، همانطور که در حال گسترش عملیات تجاری خود هستیم، به دنبال این هستیم که شارژرها را از جعبه خارج کرده و در فروشگاه قرار دهیم تا کاربران ما بتوانند شارژرها را خریداری کنند و حتی زمانی که دستگاه های خود را ارتقا می دهند به استفاده از آنها ادامه دهند.

این امر به ویژه در مورد Oppo قابل توجه است، زیرا این برند معمولاً یک شارژر SuperVOOC را با تلفن های هوشمند خود ارسال می کند. این شارژرها از استانداردهای اختصاصی برای شارژ گوشی های هوشمند سازگار به میزان قابل توجهی سریعتر از سایر دستگاه ها استفاده می کنند. سری Oppo Find X5، در تصویر بالا، 80 وات شارژ می شود، در حالی که OnePlus 10T از همین فناوری برای رسیدن به سرعت 150 وات استفاده می کند. سرعت شارژ سریع‌تر نیز نیاز به یک آجر شارژ جدید دارد، به این معنی که مشتریان باید به طور جداگانه یک شارژر بخرند تا به سرعت کامل گوشی جدید خود دست یابند.

مطالب پیشنهادی  آنچه Google با بازخورد کاربر انجام می دهد

البته، گوشی‌های هوشمند Oppo همچنان از USB-C Power Delivery، یک روش شارژ سریع جهانی، اما با سرعت بسیار پایین‌تری نسبت به زمانی که از SuperVOOC استفاده می‌کنند، پشتیبانی می‌کنند.

منطقی است که اگر Oppo قصد دارد شارژرهای همراه خود را کنار بگذارد، OnePlus احتمالاً خیلی عقب نخواهد ماند، زیرا به نظر می رسد که این روند است.

اطلاعات بیشتر در مورد Oppo:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور