پشتکار این مهندس را در دومین تلاش خود به سمت گوگل هدایت کرد

ممکن است کمی بیشتر در مورد سوابق خود به ما بگویید؟

من به عنوان فرزند نسل اول مهاجران هائیتی در دنور بزرگ شدم اما در دبیرستان به عنوان یک دانش آموز مستقل تعیین شدم. در حالی که گاهی وقتی در خانه‌های پرورش‌دهی و حتی یک سرپناه بی‌خانمان‌ها بیدار می‌شدم، احساس انزوا می‌کردم، اما در محاصره کردن خودم با افراد خوب احساس آرامش می‌کردم تا انگیزه‌ام را حفظ کنند. جوانی آشفته‌ام مرا تشویق کرد که رویکردی به زندگی «بدون سنگ برگردانده» داشته باشم و هر فرصتی را برای خودم ایجاد کنم.

در مدرسه ابتدایی، برنامه استعدادها و استعدادهای دنور جلسات آموزشی با یک توسعه دهنده وب ارائه می کرد که به من کدنویسی را آموزش داد و به من کمک کرد تا اشتیاق خود را به برنامه نویسی کشف کنم. سپس، تابستان قبل از کلاس ششم، من بخشی از یک برنامه آموزش فناوری بودم که اصول ساخت دسکتاپ را به من آموزش داد و به من اجازه داد بعد از آن کامپیوتر را نگه دارم. در غیر این صورت من در خانه به کامپیوتر دسترسی نداشتم، بنابراین این به من امکان داد تا مهارت های وب و UX خود را در دوران جوانی ام ایجاد کنم. در کالج، من بر یادگیری نحوه تعامل مردم با محصولات از طریق کلاس های رفتار مصرف کننده، جامعه شناسی، کارآفرینی دیجیتال، فناوری های وب و روانشناسی تمرکز کردم. اما من روی مهارت های توسعه وب خود نیز کار کردم و از طریق دو انجمن کدنویسی توسعه وب را به دیگران آموزش دادم. فراتر از آن، من در کنفرانس‌هایی شرکت کردم که در آن با مربیانی آشنا شدم که بینش‌های مفیدی در صنعت به اشتراک گذاشتند. این مربیان همچنین تجربیات بسیار ارزشمندی را در زمینه فریلنسری و مشاوره در اختیار من قرار دادند.

آیا قبل از درخواست برای Google قصد داشتید بعد از کالج تجربه کاری بیشتری کسب کنید؟

نه، من در واقع در اواسط دانشگاه به عنوان یک مهندس نرم افزار فرانت اند برای گوگل درخواست دادم. اما من از مرحله درخواست عبور نکردم. یک سال و نیم اول بعد از دانشگاه سخت بود. در حالی که منتظر اولین کنسرتم در زمینه فناوری بودم، روی مبل ها گشت و گذار کردم. خوشبختانه، سرانجام در یک آژانس طراحی وب که به کسب‌وکارها کمک می‌کرد تا محصولات خود را از طریق تحقیقات گسترده کاربر و کتابخانه فریم ورک فریم‌اند محبوب خود بهبود بخشند، استراحت کردم. با وجود اینکه به سختی مخارج زندگیم را تامین می کردم، توانستم در مورد مفاهیم رابط کاربری مدرن (UI) و شبکه با توسعه دهندگان وب بیاموزم که به من کمک کردند بار دوم که درخواست دادم به Google ارجاع دهم.