هیچ چیز طراحی تلفن (1) قبل از عرضه فاش نشد

در حالی که منتظر رونمایی کامل Nothing Phone (1) هستیم، اکنون اولین نگاه خود را به طراحی «شفاف» بسیار تبلیغ شده گوشی اندرویدی آینده داریم.

در مد معمولی Carl Pei، تقریباً تمام جزئیات کوچک قبل از سخنرانی رسمی در تلاش برای افزایش هیاهوی پیرامون این شرکت‌کننده جدید اندروید به صورت قطره‌ای ارائه می‌شوند. در حالی که مشخصات داخلی هنوز مشخص نیست، به لطف Nothing، اولین تصاویر رسمی از طراحی تلفن (1) را با طوطی‌های اضافی مشاهده می‌کنیم.


[Update 06/16]: Nothing میزبان رویداد خاصی در بازل، سوئیس بود، جایی که رسانه‌های منتخب و تأثیرگذاران آنلاین توانستند برای اولین بار دستگاه را در بدن ببینند. این شامل نمایشی از میله های نور روی صفحه پشتی است که به نظر می رسد در یک صفحه شیشه ای نازک پوشیده شده است که توسط انتشارات سوئیسی به نمایش گذاشته شده است. که می تواند چه لورنز کلر، که توانست جزئیات بیشتری در مورد طراحی دستگاه کشف کند – که در زیر می توانید مشاهده کنید:

به نظر می‌رسد که گره‌های دوربین به شکلی شبیه به سری‌های آیفون بیرون می‌آیند، که همراه با کناره‌های صاف و قرارگیری دکمه‌های یکدست، تقریباً مشابه دستگاه‌های سری ۱۲ و ۱۳ اپل است.


به اشتراک گذاشته شده در چندین پست در سراسر اینستاگرام، توییترو سایت nothing.tech، مطمئناً جعبه ای شبیه به آیفون در طراحی Nothing Phone (1) وجود دارد، اما مطمئناً این ظاهر انقلابی یا پیشگامانه ای نیست که برخی می خواهند قبل از رونمایی رسمی باور کنید.

«پررنگ»، «گرم» و «پر از روح» مطمئناً توصیف‌هایی نیستند که ما برای این صفحه پشتی عمدتاً سفید صنعتی استفاده کنیم. با این حال، یک انتخاب طراحی جالب وجود دارد زیرا Nothing Phone (1) با نوارهای روشنایی عرضه می شود. مشخص نیست که آیا اینها صرفا منعکس کننده هستند یا از باتری برای درخشش استفاده می کنند.

همانطور که در تیزر اصلی نشان داده شده است، می توانید پد شارژ بی سیم یا سیم پیچ را با تنظیمات دوربین دوگانه سمت چپ بالا ببینید. در حالی که تعداد کمی از اجزای داخلی Nothing Phone (1) واقعاً قابل مشاهده هستند، واقعاً سخت است که آن را یک طراحی “شفاف” بنامیم. به نظر می رسد که بسیاری از قسمت های داخلی – از جمله باتری – در پشت صفحه ای سفید با چیزی که ما معتقدیم یک پوشش شیشه ای در بالای آن است، پنهان نگه داشته می شوند.

هیچ‌چیز یوتیوبی منتشر نکرده است که جزئیات داستان پشت تلفن (1) را با تیزرهای بی‌هزینه در سراسر قسمت اول منتشر کند. طراحی Nothing Phone (1) در کل تار بود، اما به احتمال زیاد جلوتر از هر گونه افشاگری، این شرکت تصمیم گرفته است که بزرگترین نقطه صحبت را تقریباً یک ماه قبل از سخنرانی اصلی معرفی کند.

داغه یا نه؟ نظر خود را در مورد این طرح در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: