نه، این ساعت‌های فسیل Gen 7 Wear OS نیستند

قبل از عرضه یک دستگاه، شرکت ها باید از سازمان های نظارتی مانند FCC در ایالات متحده و همچنین سازمان هایی مانند گروه علاقه ویژه بلوتوث (SIG) تأییدیه دریافت کنند. در چند ماه گذشته، دستگاه‌های جدیدی از Fossil به هر دوی این گروه‌ها رسیده است که شایعاتی را در مورد ساعت‌های فسیلی Gen 7 Wear OS ایجاد کرده است. با این حال، این چیزی نیست که این ساعت های جدید قرار است باشند.

Fossil Group به راحتی یکی از پرکارترین سازندگان دستگاه‌های Wear OS امروزی است، با هر یک از مارک‌های مد خود – مانند کیت اسپید، مایکل کورس و دیزل – که یک ساعت هوشمند ممتاز را طراحی کرده است. جدیدترین ساعت‌های هوشمند فسیل، سری «Gen 6»، اولین ساعت‌هایی بودند که بر روی Snapdragon Wear 4100 اجرا شدند و تنها ساعت‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را به Wear OS 3 ارتقا داد.

به طور معمول، فسیل هر سال نسل جدیدی از ساعت‌های هوشمند را آماده می‌کند که اغلب در ماه آگوست عرضه می‌شوند. بر اساس آن زمان، تعجبی نخواهد داشت که به زودی شاهد افشای اطلاعات مربوط به ساعت‌های فسیل Gen 7 Wear OS باشیم.

در اواخر آوریل، فسیل برای دو ساعت جدید – DW14 و DW15 – از FCC تأیید شد که هر کدام به مدل‌های «F1» و «S1» تقسیم شدند. در حالی که FCC اجازه نمی‌دهد عکس‌های ساعت‌های جدید را تا اواخر این ماه مشاهده کنند، در حال حاضر سرنخ‌های کافی برای جمع‌آوری آنچه در اینجا به آن نگاه می‌کنیم وجود دارد.

در یک سند، می‌توانیم نمونه‌ای از جایی که اطلاعات نظارتی مورد نیاز FCC در منوهای ساعت هوشمند نشان داده می‌شود، ببینیم. به دکمه‌های صفحه اصلی و برگشتی که روی صفحه قابل مشاهده است توجه کنید، زیرا این طرحی نیست که در Wear OS مشاهده کنید. درعوض، صفحه نشان داده شده تقریباً یکسان به نظر می رسد – به جز مکان دکمه ها – با جایی که برچسب الکترونیکی FCC را در خط ساعت های هوشمند Hybrid HR Fossil می بینید.

مطالب پیشنهادی  ویژگی های جدید Bing & Edge از هوش مصنوعی برای ساده کردن خرید استفاده کنید

اخیراً، همین ساعت‌های فسیلی نسل 7 برای تأیید از بلوتوث SIG وارد شدند و سرنخ‌های بیشتری در مورد این ساعت‌ها ارائه کردند. برای شروع، هیچ نشانه‌ای از این ساعت‌ها که دارای سیستم‌عامل Wear OS هستند، وجود ندارد، در عوض اشاره‌ای به «کوردیو»، نرم‌افزار بلوتوث برای دستگاه‌های کم مصرف وجود دارد.

به طور مشابه، به جای ارجاع به تراشه Snapdragon Wear، ما یک پردازنده سری Apollo3 Blue از Ambiq را پیدا می کنیم. این تراشه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که «قدرت فوق‌العاده کم» داشته باشند و برای Wear OS کافی نیستند.

با کنار هم قرار دادن همه اینها، کاملاً واضح می شود که ما به گروهی از ساعت های فسیلی هیبریدی HR آینده نگاه می کنیم، نه آخرین گزینه های مد روز Wear OS. در این صورت، به این معنی است که ما تقریباً از تغییرات یا بهبودهایی که فسیل برای ساعت‌های Gen 7 Wear OS خود در نظر گرفته است – حداقل در حال حاضر، نمی‌دانیم.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور