ساعت هوشمند متا با دوربین دوگانه 349 دلاری کنسل شد، هنوز درز پیدا می کند

در دو سال گذشته، بخش سخت‌افزار Reality Labs متا روی ساعت هوشمندی کار می‌کرد که این هفته لغو شد، البته قبل از افشای کامل جزئیات کامل.

فاش شده توسط بلومبرگ امروزه، این ساعت هوشمند متا مجهز به اندروید، یک مربع گرد با ریل‌های جانبی آیفون 12/13 است که کاملاً ضخیم با دکمه‌های قرصی شکل و دایره‌ای بلند است.

دوربین‌ها به‌عنوان ویژگی تعیین‌کننده با دوربین ۵ مگاپیکسلی جلو و ۱۲ مگاپیکسلی در پشت عمل می‌کنند که با برداشتن ساعت از قاب‌هایی که نوارها به آن متصل می‌شوند، قابل دسترسی هستند. صفحه پشتی با هدف متا مبنی بر استفاده از ابزارهای پوشیدنی به عنوان روش ورودی برای عینک‌های AR، مشکلاتی در طراحی ایجاد کرد:

دوربین دوم به گونه ای طراحی شده بود که کاربران بتوانند صفحه ساعت را از بند آن جدا کنند تا به سرعت عکس بگیرند. این فرد گفت، اما وجود دوربین باعث بروز مشکلاتی در ویژگی دیگری برای تبدیل سیگنال های عصبی از مچ دست به دستورات دیجیتالی شد. داشتن آن توانایی فنی، معروف به الکترومیوگرافی، اولویت اصلی متا است.

طراحی این قاب با Fitbit Blaze 2016 خیلی متفاوت نیست. گفته می شود که عمر باتری 18 ساعت است، مانند اپل واچ، با اتصال Wi-Fi، GPS و تلفن همراه (eSIM).

ما امروز یک عکس از چهره ساعت می بینیم، و بلومبرگ به وجود «صفحه قفل» و مرکز اطلاع رسانی اشاره می کند. برنامه‌های موجود عبارتند از: «Spotify، WhatsApp، استوری‌های اینستاگرام، ردیابی فعالیت‌های روزانه، تمرینات، گالری عکس، پایش ضربان قلب، تقویم، تنظیمات و تنفس»، اگرچه هیچ فروشگاهی در دستگاه وجود ندارد.

مطالب پیشنهادی  توییتر برای تشویق بیشتر توییت ها ، ناوگان را معرفی می کند

این ساعت با اسم رمز میلان، در بهار 2023 عرضه می شد و قیمت آن 349 دلار بود. این ساعت پس از پیکسل واچ، پوشیدنی بعدی سامسونگ، سایر دستگاه های Wear OS 3 و نسل بعدی اپل واچ به خوبی عرضه می شد.

متا به کارکنانی که در این هفته روی این پروژه کار می‌کردند گفت که این پروژه منتشر نخواهد شد، اما شرکت همچنان در حال توسعه «چندین دستگاه دیگر مچ‌بند» است. بلومبرگ. این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که این شرکت با اقدامات کاهش هزینه‌ها و دیگر تلاش‌های سخت‌افزاری بزرگ مانند عینک‌های هوشمند و هدست‌های AR مواجه است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور