هشدارهای Nest Hub خود را از طریق برنامه Google Home مدیریت کنید

آیا تا به حال یک زنگ را تنظیم کرده اید تا چیزی تغییر کند و ناگهان دیگر به آن زنگ هشدار نیاز نباشد؟ علاوه بر این، ممکن است کاملاً فراموش کرده باشید که تا به حال زنگ هشدار تنظیم کرده اید. همین برای خراب کردن روزت کافیه برای جلوگیری از این امر، می‌توانید زنگ‌هایی را که در Nest Hub خود در برنامه Google Home تنظیم کرده‌اید، مدیریت و حذف کنید. در اینجا چگونه است.

تنظیم زنگ هشدار در Nest Hub شما

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که برای ایجاد آلارم در وهله اول باید آن را در خود Nest Hub انجام دهید. متأسفانه، برنامه Google Home به شما اجازه ایجاد زنگ هشدار در دستگاه های خود را نمی دهد.

برای ایجاد زنگ هشدار، کافی است دستیار Google را با گفتن «Hey, Google» فعال کنید و از آن بخواهید برای مدت زمان مشخصی زنگ هشدار تنظیم کند. پس از انجام این کار، می‌توانید زنگ هشدار را ببینید و در صورت لزوم از طریق برنامه Google Home آن را حذف کنید.

مدیریت هشدارهای Nest Hub در برنامه Google Home

اگر نمی‌دانید کجا را جستجو کنید، پیدا کردن زنگ هشدار Nest Hub ممکن است کمی مشکل باشد. هیچ بخش «زنگ هشدار» در برنامه Google Home وجود ندارد، هر چند که می‌تواند مورد استقبال قرار گیرد. در اینجا نحوه یافتن و مدیریت هشدارهای Nest Hub در Google Home آمده است:

  1. در دستگاه خود، را باز کنید Google Home برنامه
  2. Nest Hub خود را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.
  3. بزن به چرخ دنده تنظیم در بالا
  4. ضربه زدن سمعی.
  5. پیدا کنید و ضربه بزنید آلارم و تایمر.

از اینجا می‌توانید تایمرها و زنگ‌هایی را که در Nest Hub تنظیم کرده‌اید مشاهده کنید. برای حذف یک زنگ، به سادگی دکمه را فشار دهید ایکس کنار خود زنگ

در حالی که نمی‌توانید تن صدا یا سایر ویژگی‌های موجود در Nest Hub را برای زنگ‌ها تنظیم کنید، می‌توانید آنها را از اینجا حذف کنید. اگر بخواهید سریعاً قبل از اینکه خیلی دیر شود و در زمان نامناسبی از خواب بیدار شوید، آن زنگ ساعت را تنظیم کنید، این کار مفید است.

اطلاعات بیشتر در Google Home:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: