گلکسی زد فلیپ 4 و فولد 4 ترفندی برای افزایش باتری دارند

عمر باتری یکی از زمینه های کلیدی بهبود گلکسی زد فلیپ 4 است، اما تقویتی در زیر سطح آن پنهان است. در One UI 4.1.1 در Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4، سامسونگ یک نمایه عملکرد افزایش باتری اضافه کرده است.

در تنظیمات Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 بخش جدیدی برای “Performance Profile” شما قرار دارد. دو گزینه در داخل وجود دارد – “Standard” و “Light”. به نظر می‌رسد این جایگزین کلید «پردازش پیشرفته» است که در نسخه‌های قبلی One UI وجود داشت.

این پروفایل‌های عملکرد جدید در Galaxy Z Flip 4 و Fold 4 همه در مورد متعادل کردن عملکرد و عمر باتری هستند. نمایه «استاندارد»، طبق توضیحات سامسونگ، تعادل «توصیه‌شده» عملکرد و عمر باتری را دارد. در همین حال، “Light” به “عمر باتری و راندمان خنک کننده” بر سرعت پردازش اولویت می دهد.

در آزمایش محدود ما، هیچ تفاوتی در استفاده استاندارد بین حالت‌های استاندارد و سبک در Galaxy Z Flip 4 وجود ندارد. به‌طور پیش‌فرض، هر دو گوشی از نمایه «Standard» استفاده می‌کنند.

با این حال، یکی از کاربران Reddit که زودتر گلکسی زد فولد 4 را به دست آورد، این دو گزینه را در آزمایش های پیشرفته تری قرار داده است.

با روشن بودن حالت «نور»، به نظر می‌رسد که برنامه‌های محک زدن به طور متوسط ​​حدود 20 درصد از کل عملکرد خام را کاهش می‌دهند. در تئوری، این امر باید منجر به صرفه جویی کلی در باتری شود، در حالی که حداقل بر اساس این آزمایش، عملکرد بهتری نسبت به Galaxy Z Fold 3 (یا Flip 3) ارائه می دهد.

هر دو گوشی هوشمند تاشو جدید سامسونگ با جدیدترین و بهترین پردازنده Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 عرضه می شوند که ادعا می شود کارایی را تا 30 درصد افزایش می دهد. این تراشه بیش از هر چیز مسئول صرفه‌جویی در مصرف انرژی در گوشی‌های هوشمند جدید سامسونگ است، اما به نظر می‌رسد این پروفایل‌های عملکرد جدید دری را برای صرفه‌جویی بیشتر باتری باز می‌کنند.

مکس واینباخ در این مقاله مشارکت داشت.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: