برای ایجاد انقلابی در آموزش

والدین و معلمان قرن هاست که می دانند بهترین آموزش و پرورش ارائه می شود یک به یک توسط یک مربی باتجربه. اما این بسیار گران ، پرمشغله است و مقیاس آن زیاد نیست.

الگوریتم ها می توانند الگوی نحوه عملکرد دانش آموزان را کشف کنند و الگوریتم ها می توانند به معلمان کمک کنند تا استراتژی های خود را بر این اساس بهینه کنند. “معلمان هوش مصنوعی” ، سیستم های نرم افزاری که دانشجویان با آنها ارتباط برقرار می کنند ، می تواند به هر دانش آموز دسترسی بیشتری به توجه فردی مورد نیاز خود بدهد.

اما تحقیقات در این زمینه به آرامی انجام شده است ، زیرا دانشجویان و
استادان آنها بر جنبه های دیگر هوش مصنوعی تمرکز می کنند. افتتاحیه Riiid AIEd Challenge که در این ماه اعلام شد ، امیدوار است با دعوت از استعدادهای برتر جهانی AI برای رقابت در پلتفرم مسابقه Kaggle Google برای ایجاد الگوریتم های یادگیری عمیق ، این وضعیت را تغییر دهد.

هدف ایجاد الگوریتم هایی است که بتواند وضعیت دانش بیش از یک میلیون دانش آموز در طبیعت را ردیابی کند. در حال حاضر ، تقریباً 1200 رقیب به این چالش پیوسته اند که بیش از 10 درصد آنها بزرگترین استادان Kaggle هستند.

ردیابی دانش می تواند درک دانش آموزان را هنگام تعامل با دوره های آموزشی مدلسازی کند و برای پیش بینی عملکرد دانش آموز در تعاملات آینده به کار می رود تا بتوان یک برنامه مطالعه را با برنامه دانش آموز تطبیق داد نیازهای فردی. تیم های برنده در مسابقه سالانه 100000 دلار جایزه به اشتراک می گذارند و مدل برنده در کارگاهی در همایش انجمن پیشرفت هوش مصنوعی در فوریه سال آینده ارائه می شود.

این رقابت بر اساس بزرگترین مجموعه داده تعاملات دانشجویی و هوش مصنوعی در جهان است که EdNet نامیده می شود و توسط یک شرکت آموزش AI در کره ، Riiid ایجاد شده است. برای استفاده از قدرت این مجموعه داده و پیشرفت هوش مصنوعی برای آموزش و پرورش ، این شرکت به دانشگاه ها و سایر سازمان های آموزشی از جمله موسسه غیرانتفاعی DXtera پیوست تا چالش AIEd
را راه اندازی کند.

چنین چالشهایی در گذشته برای تمرکز بهترین ذهن دانشگاهیان جهان بر روی مشکلات دشوار مورد استفاده قرار می گرفت و مسئول برخی از مهمترین پیشرفتهای هوش مصنوعی است. به عنوان مثال چالش تشخیص تصویری مقیاس بزرگ ImageNet منجر به پیشرفت هایی در بینایی رایانه شد و چالش بزرگ DARPA ایالات متحده توسعه اتومبیل های خودران را آغاز کرد. پاول کیم ، دانشیار دین و گفت: “من به عنوان مشاور این رویداد مهم ، مشتاقانه منتظر بررسی راه حل های مورد حمایت هوش مصنوعی هستم که می تواند به مربیان راهنمایی های روشنی برای بهترین مربیان ذهن جوان بدهد.” مدیر ارشد فناوری در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه استنفورد.

هوش مصنوعی و اینترنت نوید دموکراتیک سازی آموزش با کیفیت را می دهند. با تمرکز بهترین ذهن هوش مصنوعی در جهان بر روی بهبود آموزش با استفاده از هوش مصنوعی ، محققان و معلمان با هم می توانند الگوی جدیدی برای آموزش و پرورش در دوران پس از COVID طراحی کنند. اسمیت خبرنگار سابق نیویورک تایمز و مجری پادکست Eye on AI است. هر کسی که علاقه مند به شرکت در Riiid
AIEd Challenge است باید برای اطلاعات بیشتر به https://www.ednetchallenge.ai مراجعه کند.