بهترین روش های صرفه جویی در مصرف برق و صرفه جویی در هزینه با فناوری خانگی

<29g ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++---------- (-) - (+) + (+) + (+) + (+) + (+)) + (+) + (+) + (+) + (+) + (+) + (+) + (+) + (+)) + (+) + (+) + (+) + (+)). >  عکس پروفایل نویسنده

sharjeelmirzaSharjeel Mirza

سلام! من یک توسعه دهنده وب و متخصص SEO حرفه ای هستم.

شما فقط نمی توانید اطلاعات کافی را برای توضیح در یک مقاله قرار دهید روند سبز شدن با برق خورشیدی ، بنابراین ما می خواهیم آن را در سه مرحله تقسیم کنیم. این مقاله اول “مرحله اول ، تعیین میزان استفاده فعلی شما” است. در آن ، ما روش تعیین میزان نسبت انرژی به کار رفته در حال حاضر و روش کاهش مصرف را بررسی خواهیم کرد.

در “مرحله دو ، فناوری خود را انتخاب کنید ” انواع سیستم های مورد استفاده و در نتیجه تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از آنها را بررسی خواهیم کرد. در “مرحله سه ، به قرارداد یا DIY؟

نحوه استفاده از برق کمتر

ابتدا چیزهای بزرگی را که در استفاده از انرژی ، عادت های شما تأثیر می گذارد بررسی کنید. قبلاً همه آن را شنیده اید. در پایان چراغهای بلا استفاده قرار دهید ، اتاقهای استفاده نشده را گرم یا خنک نکنید ، استفاده از وسایل را به بارهای کامل محدود کنید و وسایل کم مصرف بیشتری بخرید. در مورد من ، مقدار مصرف شده توسط یخچال قدیمی من بیش از 65 دلار در ماه برای من هزینه داشت ، اما جفت جدید یخچال و فریزر حتی 25 دلار در ماه برای من هزینه ندارد ، زیرا هر دوی آنها با هم ترکیب می شوند. اگر من به لطف یک بازسازی قصد تعویض آنها را نداشتم ، ممکن بود حدود 4 سال طول بکشد تا صرفاً با پس انداز برق آنها را پرداخت کنم.


مزایای ساخت پذیرش Solar Electric

این قطعاً انتخاب انرژی تمیزتری در مقایسه با استفاده از منابع دیگر مانند نفت ، ذغال سنگ و منابع هسته ای است. مقدار الکتریکی که شما در نهایت می توانید تولید کنید به میزان تابش نور خورشید در اطراف خانه ، تعداد تابلوها و همچنین به دلیل کیفیت مواد استفاده شده بستگی دارد.


چه مقدار انرژی الکتریکی خورشیدی باید برای اداره خانه خود استفاده کنید؟

برای تأمین انرژی کافی برای تأمین انرژی کل خانه با سیستم معمولی پنل های خورشیدی ، معمولاً روزانه حدود 5 تا 6 ساعت نور خورشید طول می کشد. با تبدیل نور و گرمای مناسب به سیستم الکتریکی ، برق به دلیل داشتن چراغ اغلب قادر به اجرای بسیاری از وسایل برقی نخواهد بود.

تولید انرژی الکتریکی خورشیدی چگونه از انواع دیگر منابع تجدیدپذیر بهتر است؟

هیچ کربن مضر تولید شده توسط سیستم های انرژی تجدید پذیر وجود ندارد ، بنابراین آسیبی به محیط زیست نمی رساند. از آنجا که کاملاً رایگان است ، کاربران همچنین با ساخت این سیستم DIY ، صرفه جویی در قبض های هنگفتی را گزارش داده اند.

آیا می خواهید بدانید که چگونه از منابع انرژی تجدیدپذیر برق برای اداره خانه خود استفاده می کنید؟ امروزه مصرف برق در بالاترین سطح خود قرار دارد و همچنان در حال افزایش است و پیش بینی می شود این تقاضای زیاد باعث شود که قیمت های انرژی در آینده نزدیک و بلند مدت افزایش یابد.


1. آیا واقعاً می توان از منابع انرژی تجدیدپذیر برای اداره خانه استفاده کرد؟

اکنون می توان برای تأمین برق خود پذیرش سیستم انرژی های تجدیدپذیر خود را ایجاد کرد. این به من کمک کرده است که صورتحساب برق خود را تا 80٪ کاهش دهم و همچنین می تواند به کاهش میزان آلودگی در جو کمک کند.

2 منابع انرژی برق خورشیدی

انرژی خورشیدی خورشید اغلب با ساخت صفحات خورشیدی خود روی سقف مهار می شود. این اغلب یکی از ساده ترین منابع انرژی تجدیدپذیر است. انرژی الکتریکی تولید شده معمولاً بسیاری از لوازم خانگی را مورد استفاده قرار نمی دهد. شما ترجیح می دهید یک سیستم باتری برای ذخیره برق بیش از حد برای استفاده در آینده نصب کنید یا آن را برای سود دوباره به شبکه بفروشید.

3 با استفاده از منابع انرژی برق جایگزین باد

انرژی باد به طور سنتی توسط آسیاب های بادی برای خرد کردن دانه ها مهار می شود. این یک جایگزین عالی برای سوخت های فسیلی سنتی است زیرا بسیار کم مصرف و به راحتی در دسترس هستند.

4 چرا از منابع انرژی جایگزین برق استفاده کنیم؟

بسیاری از مردم هنوز فکر می کنند که سیستم های انرژی تجدیدپذیر وقتی در واقع زنده هستند و در بسیاری از خانوارها استفاده می شوند ، هنوز فقط یک خیال هستند. امیدوارم که در برخی مواقع از انرژی های تجدیدپذیر در مقیاسی بزرگ استفاده شود زیرا باعث کاهش آلودگی و صرفه جویی در مصرف برق می شود.