پنج وب سایت با استفاده از دامنه سطح بالای .rsvp

تعطیلات نزدیک است، و به احتمال زیاد یک یا دو دعوت در راه است. شاید شما در حال برنامه ریزی یک گردهمایی «تقدیم دوستان»، جشن سال نو یا جشن تولدی مهم هستید. از امروز، می‌توانید نام‌های دامنه .rsvp را برای وب‌سایت رویداد خود ثبت کنید. این آخرین دامنه امن سطح بالای Google Registry است. دامنه سطح بالای rsvp برای هر رویدادی که نیاز دارید مهمانان برنامه های خود را با شما تأیید کنند عالی است – یا به قول فرانسوی ها répondez, s’il vous plait.

برای الهام بیشتر در هنگام شروع برنامه ریزی، در اینجا پنج شرکت وجود دارد که قبلاً از rsvp. استفاده می کنند:

  1. Hike.rsvp: Urban Hiker SF تورهای پیاده روی گروهی کوچک، شرکتی و خصوصی را در سانفرانسیسکو ارائه می دهد. آن‌ها از hike.rsvp استفاده می‌کنند تا رزرو تور را برای هر کسی که از City by the Bay بازدید می‌کند آسان کند.
  2. Events.rsvp: RSVPify با مدیریت رویداد و نرم‌افزار تهیه بلیط، رویدادها را در سراسر جهان تقویت می‌کند. می توانید با مراجعه به events.rsvp درباره راه حل های مدیریت رویداد RSVPify اطلاعات بیشتری کسب کنید.
  3. Invitations.rsvp: شرکت دعوت نامه های آنلاین Paperless Post به بیش از 175 میلیون کاربر کمک می کند تمام لحظات مهم را جشن بگیرند. آنها از invitations.rsvp برای انتشار اخبار و برنامه ریزی مهمانی استفاده می کنند.
  4. Wedding.rsvp: فهرست مهمانان Knot و RSVPs یک ابزار رایگان لیست مهمانان عروسی است که همه چیزهایی را که برای مدیریت و صحبت با مهمانان نیاز دارید، از جمع آوری آدرس آسان گرفته تا ردیابی خودکار پاسخگویی، در خود دارد. آنها از wedding.rsvp به عنوان راهی آسان برای برنامه ریزان برای یادآوری مهمانان خود استفاده می کنند.
  5. Party.rsvp: Partiful یک پلت فرم رویدادهای اجتماعی جدید است که از party.rsvp استفاده می کند تا برنامه ریزی رویدادها و هماهنگی با گروه های مهمان را آسان کند.
مطالب پیشنهادی  هنر، فرهنگ و تاریخ اوکراین را کشف کنید

در حال حاضر، نام های دامنه .rsvp به عنوان بخشی از برنامه دسترسی اولیه ما با هزینه یک بار اضافی در دسترس هستند. این کارمزد روزانه تا 15 نوامبر کاهش می یابد، زمانی که دامنه های rsvp. از طریق ثبت کننده انتخابی شما با قیمت پایه سالانه در دسترس عموم قرار می گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و شرکای شرکت کننده ما، به get.rsvp مراجعه کنید.

افراد مهمانی، سازمان دهندگان رویداد و گله داران گربه، این یکی برای شماست. در اینجا برنامه ریزی و ایجاد خاطره است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور