هدف! رانندگی بعدی خود را با یک مفسر فوتبال انجام دهید

فوتبال (یا اگر آمریکایی نیستید، فوتبال) به عنوان پربازدیدترین و پرطرفدارترین ورزش در جهان، یک حس جهانی است. این ورزش جوامع را در رقابتی حماسی متحد می کند که غرور کشور و اخلاق ورزشی را جشن می گیرد. و اکنون، برای اولین بار، Waze به رانندگان در همه جا راهی می دهد تا به مسابقات فوتبال نزدیک شوند و برای تیم و کشور مورد علاقه خود نمایندگی کنند.

با ناوبری صوتی الهام گرفته شده از سبک های اظهار نظر فوتبال در سراسر جهان، هر پیچ، خطر و خروج مانند اقدامی پرمخاطره در زمین خواهد بود. چیزهایی مانند “اولین خروجی را بگیرید” خواهید شنید. سپس به سوی شکوه پیش می رود!» و «هازارد از قبل گزارش داد. عبور از این دفاع ممکن است دشوار باشد.» در برزیل، ما حتی این تجربه را توسط لووا د پدریرو، یکی از محبوب‌ترین طرفداران و پرطرفدارترین مفسر فوتبال در رسانه‌های اجتماعی در کشور بیان کردیم.

سوار اتوموبال شوید، ماشینی که برای طرفداران نهایی فوتبال تجهیز شده است. و فراموش نکنید که غرور ملی خود را با روحیه ای که نماینده کشور مورد علاقه شماست در حالی که دور مسابقات را طی می کنند به اشتراک بگذارید.

با ضربه زدن روی «My Waze» و «Drive with Luva de Pedreiro» برای کاربران برزیلی ما، یا «با یک مفسر رانندگی کنید» برای سایر نقاط جهان، به تجربه فوتبال ما امتیاز دهید. یا می توانید از پیوندهای ما برای دسترسی به تجربه Luva و تجربه مفسر ما (به زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی) استفاده کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  نکات سازماندهی صندوق ورودی جیمیل برای مدیریت درهم ریختگی ایمیل