پردازنده اینتل جایگزین Pentium و Celeron در کروم شد

در حالی که دستگاه‌های دارای سیستم عامل کروم ممتاز بیشتر و بیشتر می‌شوند، این دسته در انتهای ارزان‌تر بازار بسیار برتر است. هنگام خرید آن کروم‌بوک‌ها در سال آینده، ممکن است متوجه شوید که به جای پنتیوم یا سلرون، از یک «پردازنده اینتل» استفاده می‌کند.

اینتل امروز صبح اعلام کرد که از شر برندهای بسیار قدیمی Pentium (اولین عرضه در سال 1993) و Celeron (1998) خلاص می شود. این پردازنده با «اینتل پردازنده» جایگزین می‌شود و شرکت اشاره می‌کند که چگونه «به عنوان نام تجاری برای خانواده‌های پردازنده‌های متعدد عمل می‌کند».

این تغییر قرار است “در مجموعه محصولات نوت بوک 2023” رخ دهد. اینتل می‌گوید هدف از این کار ساده‌سازی پیشنهادات ما است تا کاربران بتوانند روی انتخاب پردازنده مناسب برای نیازهای خود تمرکز کنند، و همچنین «ارتباط با مشتریان اینتل را در مورد ارزش پیشنهادی هر محصول تقویت می‌کند و در عین حال تجربه خرید را برای مشتریان ساده‌تر می‌کند».

این حرکت منطقی است، اما نسبتاً عمومی است، به خصوص در زمینه مارک های دیگر این شرکت: Core، Evo، و vPro. با این حال، نکته این تغییر است.

اینتل متعهد است که نوآوری را به نفع کاربران پیش ببرد و خانواده پردازنده های سطح ابتدایی ما برای بالا بردن استاندارد رایانه شخصی در تمام نقاط قیمت بسیار مهم بوده اند. نام تجاری جدید پردازنده اینتل، پیشنهادات ما را ساده می کند تا کاربران بتوانند روی انتخاب پردازنده مناسب برای نیازهای خود تمرکز کنند.

-جاش نیومن، معاون اینتل و مدیر کل موقت پلتفرم های موبایل مشتری

بسیاری از کروم‌بوک‌های امسال با پردازنده‌های پنتیوم (نقره‌ای یا طلایی) و سلرون معرفی شده‌اند تا مدل‌های رده بالاتر Core اینتل (اغلب i3) را تکمیل کنند:

مطالب پیشنهادی  ضبط صفحه در Pixel شما

این در حالی است که اسنپدراگون 7c مبتنی بر ARM کوالکام در کروم‌بوک‌های بیشتری ظاهر می‌شود.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور