پشتیبانی ImageEngine AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

هنگام ساخت یک وب سایت، فرمت های تصویری زیادی برای انتخاب وجود دارد مانند GIF، BMP، JPEG، PNG، TIFF، JPEG 2000، JPEG XR، SVG، WebP، AVIF. وقتی صحبت از انتخاب فرمت های تصویر برای یک وب سایت می شود، یک توسعه دهنده چگونه باید فرمت هایی را انتخاب کند که بهترین عملکرد و کیفیت را ارائه می دهند؟ فرمت های زیادی در دسترس است که انتخاب بهترین آنها ممکن است دشوار باشد.

داشتن گزینه های متعدد برای فرمت های تصویر نسل بعدی مفید است، با این حال برنامه ریزی و کدنویسی را پیچیده می کند. تعیین زمان، فرمت و نحوه انتخاب فرمت برای یک تصویر به طور فزاینده ای چالش برانگیز شده است. این مهم است که توسعه‌دهندگان تعادل بین بهینه‌سازی کیفیت، اندازه بارگذاری تصویر (و سرعت بارگذاری صفحه) و پیچیدگی کد را در نظر بگیرند. علاوه بر این، هر قالب جدید فرآیند تجزیه و تحلیل مبادلات را چالش برانگیزتر می کند.

این یک فرمت تصویری است که فشرده سازی بهتر، کیفیت تصویر بهتر و ویژگی های بیشتری را نسبت به فرمت های سنتی مانند JPEG، PNG، و GIF و حتی WebP نسبتا جدید ارائه می دهد.

ImageEngine چیست؟

استفاده از CDN تصویر ساده ترین و راحت ترین راه حل است. CDN ها به طور خاص برای ارائه تصاویر با کیفیت و کارایی بالا در حین عبور از جنگل فرمت های تصویر طراحی شده اند. اگر به دنبال این هستید که از زیر بار مدیریت چندین فرمت تصویر خلاص شوید و در عین حال مطمئن شوید که کاربران شما بهترین کیفیت بصری را با حداقل اندازه فایل دریافت می کنند، یک CDN تصویر مانند ImageEngine با پشتیبانی AVIF انتخاب عاقلانه ای خواهد بود. . بارگذاری سریعتر صفحه با تبدیل AVIF ImageEngine حاصل می شود. ImageEngine این کار را از طریق: بهینه سازی خودکار تصویر آگاه از دستگاه، فشرده سازی هوشمند و آستانه کیفیت، و CDN جهانی داخلی به دست می آورد.

ImageEngine از AVIF پشتیبانی می کند

از پایان سال 2020، ImageEngine از AVIF پشتیبانی می کند. ImageEngine یک آزمایش 30 روزه رایگان بدون نیاز به کارت اعتباری ارائه می دهد. از طریق CDN جهانی آنها، می توانید تا 100 گیگابایت داده را تحویل دهید. به گفته آنها، بهینه سازی موبایل آنها موثرتر است. از آن به عنوان “بهینه سازی آگاه از دستگاه” یاد می شود. تبدیل‌های اضافی، بهینه‌سازی درون برنامه‌ای و سرورهای لبه اختصاصی در برنامه‌های پیشرفته‌تر گنجانده شده‌اند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی Pixboost AVIF | avif.io ✨