چگونه به کودکان و خانواده ها کمک می کنیم تا با خیال راحت یاد بگیرند، رشد کنند و آنلاین بازی کنند

ما مدت‌هاست که والدین را قادر می‌سازیم تا بر فعالیت‌های فرزندانشان به‌صورت آنلاین نظارت کنند، با قابلیت تنظیم محدودیت‌های زمان نمایش برای هر دستگاه یا برنامه‌های خاص، تعیین محدودیت‌های محتوا و مدیریت مجوزهای داده برنامه. اخیراً ابزارها و ویژگی‌های دیگری را معرفی کرده‌ایم که حتی از محصولات ما پشتیبانی بیشتری می‌کنند.

اکتبر امسال، در Family Link، تنظیمات زمان صفحه نمایش «فقط امروز» را معرفی کردیم که تنظیمات کلی را برای یک روز لغو می‌کند، مانند سفرهای جاده‌ای خانوادگی. ما همچنین برگه مکان را گسترش داده ایم که در آن والدین می توانند همه فرزندان خود را با موقعیت مکانی دستگاه خود روی یک نقشه ببینند. اکنون، والدین همچنین می‌توانند اعلان‌ها را روشن کنند تا وقتی فرزندشان به مقصد خاصی مانند مدرسه یا تمرین ورزشی می‌رسد یا از آن خارج می‌شود، هشدار داده شود.

در سراسر Google TV و Assistant، ما چندین ویژگی جدید را اعلام کردیم، از جمله فهرست‌های تماشای تحت مدیریت والدین در نمایه‌های کودکان در Google TV، که در آن والدین می‌توانند فهرستی را که باید تماشا کنند برای فرزندان خود ایجاد کنند تا دفعه بعد که در حال تماشای تلویزیون هستند، فهرست تماشا به طور خودکار در صفحه اصلی نمایه آنها پر می شود. به طور مشابه، هنگام استفاده از دستیار، والدین می‌توانند تنظیمات رسانه را برای فعال یا غیرفعال کردن برخی عملکردها مانند تماس‌های تلفنی، تنظیم زمان از کار افتادگی برای فرزندانشان و انتخاب ارائه‌دهندگان موسیقی و ویدیو (مانند YouTube و YouTube Kids) که می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند، تغییر دهند. بچه‌ها فقط می‌توانند محتوای آن ارائه‌دهندگان از پیش انتخاب شده را کاوش کنند.

مطالب پیشنهادی  هوش مصنوعی مسئول: نگاهی به سال 2022 و آینده
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور