موسیقی خود را در YouTube Music آپلود کنید

YouTube Music سرویس وسیعی است که هزاران ژانر، فهرست پخش و آلبوم از هزاران هنرمند در سراسر جهان را پوشش می‌دهد. همانطور که گفته شد، برخی مواقع وجود خواهد داشت که نمی توانید آهنگ مورد نظر خود را کاملاً پیدا کنید. خوشبختانه، YouTube Music به شما امکان می دهد موسیقی خود را آپلود کنید تا در حساب خود نگه دارید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

چگونه موسیقی خود را در YouTube Music آپلود کنیم

ابتدا باید این کار را روی رایانه انجام دهید، چه رایانه شخصی یا مک بوک. هر دو به خوبی انجام خواهد شد. هنگامی که هر کدام را آماده کردید، فرآیند بسیار ساده است. در اینجا نحوه آپلود موسیقی خود در YouTube Music آورده شده است:

  1. در رایانه، باز کنید گوگل کروم.
  2. سر به music.youtube.com.
  3. خود را کلیک کنید عکس پروفایل.
  4. پیدا کنید و کلیک کنید موزیک آپلود کنید در منوی ظاهر شده
  5. Finder یا Windows Explorer باز می شود. یک آهنگ یا آهنگ را انتخاب کنید می خواهید آپلود کنید و ضربه بزنید باز کن.

خودشه! موسیقی شما در YouTube Music آپلود می‌شود. پس از اتمام آپلود، پردازش آن شروع می شود. در مجموع، این روند به طور متوسط ​​بیش از چند ثانیه برای هر آهنگ طول نمی کشد.

از آنجا می توانید آهنگ های آپلود شده خود را با رفتن به آن مشاهده کنید کتابخانه > آهنگ ها و ضربه زدن به منوی کشویی، و تغییر لیست به آپلودها. می‌توانید با کلیک کردن روی کادر انتخاب آهنگ‌ها را انتخاب کنید – با نگه‌داشتن کنترل یا شیفت و کلیک کردن روی آهنگ‌های دیگر، چندین آهنگ را انتخاب کنید و سپس آن‌ها را به فهرست‌های پخش منتقل کنید.

آیا موسیقی در حساب من همگام می شود؟

مانند اکثر سرویس‌های پخش موسیقی اکنون، یکی از جذابیت‌های YouTube Music همگام‌سازی آهنگ‌ها، هنرمندان و فهرست‌های پخش در سراسر حساب است. در واقع، محتوای YouTube Music می تواند به خود YouTube منتقل شود.

هنگام آپلود موسیقی در YouTube Music از رایانه، آن آهنگ مانند یک ویدیوی YouTube خصوصی در نظر گرفته می شود. ابتدا آپلود می شود و سپس روی سرورهای سیستم پردازش می شود. پس از پردازش، برای گوش دادن در دسترس شما قرار می گیرد.

تا زمانی که پردازش کامل شود، می‌توانید کتابخانه خود را در دستگاه دیگری باز کنید و به همان آهنگی که آپلود کرده‌اید گوش دهید. به عنوان مثال، می توانید از رایانه خود آپلود کنید و برنامه را در Galaxy S22 خود باز کنید و همان آهنگ هایی را که به تازگی در لیست پخش آپلود کرده اید، مشاهده کنید. این یک راه عالی برای ایجاد لیست های پخش سفارشی در YouTube Music و در دسترس قرار دادن آنها در چندین تلفن و رایانه لوحی مختلف است.

آیا به YouTube Music Premium نیاز دارم؟

در حالی که YouTube Music premium دارای بسیاری از ویژگی‌های فوق‌العاده است، امکان آپلود صدها آهنگ و داشتن آنها با فشار دادن یک دکمه در چندین دستگاه یکی از آنها نیست. به عبارت دیگر، برای اینکه بتوانید از این ویژگی استفاده کنید، نیازی به اشتراک ماهانه سطح بالاتر YouTube Music ندارید.

در واقع، هنگام آپلود آهنگ های خود از بسیاری از جذابیت های YouTube Music Premium اجتناب می شود. از آنجایی که آهنگ های خریداری شده و مالکیت خود را پخش می کنید، هیچ تبلیغی وجود ندارد و می توانید آهنگ های آپلود شده خود را با صفحه قفل پخش کنید. این در مورد گوش دادن به موسیقی آپلود شده و میزبانی شده توسط خود YouTube Music صدق نمی کند.

خارج از آهنگ‌های آپلود شده خودتان، همچنان بدون اشتراک در Premium، تبلیغات آهنگ‌ها را در YouTube Music مشاهده خواهید کرد. علاوه بر این، قفل کردن تلفن در حین پخش آهنگ های دیگر باعث توقف کامل موسیقی می شود.

به طور کلی، YouTube Music می‌تواند یک ابزار عالی برای لیست‌های پخش سفارشی با موسیقی خودتان باشد. می‌توانید آهنگ‌های خود را در فضای ذخیره‌سازی ابری در جای دیگری آپلود کنید، اما هیچ چیز به خوبی یک پخش‌کننده موسیقی ساخته شده برای مدیریت آهنگ‌های آپلود شده که می‌تواند در دستگاه‌ها همگام‌سازی شود، کار نمی‌کند.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: