Chromecast با Google TV اولین به روز رسانی سال 2022 را ارائه می کند

اولین به‌روزرسانی Chromecast با Google TV در سال 2022 منتشر می‌شود و هفت ماه پس از آخرین نسخه منتشر می‌شود.

بیلد QTS1.220504.008 هنوز در اندروید 10 است و از وصله امنیتی اکتبر 2021 به می 2022 منتقل می‌شود. Google سه رفع اشکال و بهبود را فهرست می‌کند:

  • بهبود پلتفرم برای کمک به برخی برنامه‌ها، با پخش ویدیوی HDR 4K و پخش ویدیوی DRM
  • رفع اشکال اضافی و بهبود عملکرد
  • بهبودهای اضافی برای Wi-Fi/Bluetooth

برای دانلود به‌روزرسانی Chromecast با Google TV 2022، روی تصویر نمایه خود در گوشه سمت راست بالا > تنظیمات > سیستم > درباره > به‌روزرسانی سیستم کلیک کنید. این نسخه هنوز به تغییرات رسمی اضافه نشده است.

به روز رسانی OTA با 140 مگابایت (در مقایسه با 158 مگابایت سال گذشته) ارائه می شود، در حالی که سیستم عامل راه دور جدید (24.7 -> 26.0) پس از نصب وجود دارد — تنظیمات > حذف و لوازم جانبی > [select remote].

این به‌روزرسانی اندروید 12 نیست که مالکان در ماه‌های اخیر از آن سر و صدا کرده‌اند، اما بهتر از هیچ است. به‌روزرسانی‌های میان‌افزار زیربنایی عملکرد دستگاه را بهبود می‌بخشد، اما تعدادی از ویژگی‌های کاربر به تازگی خارج از آن راه‌اندازی شده‌اند. این شامل:

در ماه های اخیر، گوگل دستگاه پخش جریانی 49 دلاری را – هرچند در حال حاضر با 10 دلار تخفیف – در چندین کشور اروپایی و آسیا-اقیانوسیه برای توسعه قابل توجهی از سخت افزار تقریباً دو ساله راه اندازی کرد، در حالی که شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه یک Chromecast ارزان تر با Google TV که فقط خروجی دارد. HD در راه است.

اطلاعات بیشتر در مورد Chromecast:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: