چگونه می توانم برگه های Chrome خود را سازماندهی کنم؟

به مجموعه توصیه‌های جدید ما، به من کمک کن، خوش آمدید، جایی که از کارمندان متخصص Google می‌خواهیم بهترین نکات خود را برای پیمایش معمای رایج فناوری به اشتراک بگذارند. خواه در تلاش برای رسیدن به صندوق ورودی صفر باشید یا بخواهید به همه آن برگه‌های Chrome دسترسی داشته باشید، ما یک Googler داریم که می‌تواند به شما کمک کند.

کمکم کن تا بیام بیرون!

من به شما نیاز دارم به نکات زبانه های کروم. ابتدا باید بدانید که من عشق برگه های کروم من شکل الف: ظاهراً در حال حاضر 42 برگه کروم روی لپ‌تاپ کارم باز است. نمایش B: شایعه می‌گویند من 83 برگه کروم اضافی در لپ‌تاپ شخصی‌ام باز دارم. می توانید بگویید بستن برگه های من یک تابو است.

اینترنت زیادی برای کاوش وجود دارد – سوراخ های خرگوش بسیار جذابی که با یک جستجوی ساده می توانید سقوط کنید. گاهی اوقات همه برگه‌های باز را در پوشه‌هایی نشانه‌گذاری می‌کنم که نام آن‌ها خیلی مبهم نیست که مفید باشند. چه چیزی “پوشه جدید 1” را از “پوشه جدید 2” متمایز می کند؟ هیچ کس نمی تواند بگوید. من هرگز برنامه هایم را رها نمی کنم، اما قطعاً می توانم از نکاتی برای مرتب کردن استفاده کنم.

برگه‌ها را روی برگه‌های من نگه دارید


برگه های عزیز Keepin در برگه های من،

آمدن به شما به صورت زنده از زبانه ای که در میان نوع خود مدفون است! اعتراف می کنم که من نیز از علاقه مندان به تب هستم. از آنجایی که من با همین مشکل روبرو هستم، تصمیم گرفتم از یک متخصص Chrome کمک بخواهم من کمک شما.

ادوارد جونگ یک مهندس UX است که در تیم کروم کار می‌کند و خود را یک «بیشترین تب‌ها» توصیف می‌کند. او می‌گوید: «در حال حاضر از افزونه‌ای استفاده می‌کنم که به من می‌گوید 250 تب باز دارم». فرق ما با ادوارد؟ او یک سیستم سازماندهی برگه ها را در کنار خود دارد. ادوارد می‌گوید در حدود ۱۲ سالی که در گوگل کار می‌کند، استراتژی‌های مختلفی برای مقابله با استفاده از برگه‌هایش ارائه کرده است. و راهنمایی های او نیز می تواند به ما کمک کند.

اول، نکته‌ای که اگر اشتباهاً برگه‌ها را ببندید، دانستن آن مفید است: همیشه می‌توانید آن‌ها را بازیابی کنید (اگرچه ادوارد می‌گوید هر وقت این اتفاق می‌افتد، او آن را نشانه‌ای از جهان می‌داند که زمان رها کردن آن برگه‌ها و شروع شدن فرا رسیده است. بر فراز!).

اما این کاملاً مشکل خاص شما را در مورد سازمان حل نمی کند. برای شروع، ادوارد پیشنهاد می کند استفاده كردن گروه های برگه. او می‌گوید: «من به طراحی گروه‌های برگه کروم کمک کردم زیرا سازماندهی برگه‌ها مشکلی بود که با آن مواجه بودم». این ویژگی به شما امکان می‌دهد برگه‌های مختلف را با هم گروه‌بندی کنید، بنابراین اگر می‌خواهید تعداد انگشت شماری از برگه‌ها را به طور همزمان باز کنید که به موضوعی خاص، پروژه‌ای که روی آن کار می‌کنید یا حتی چیزی شبیه به سفری که در حال برنامه‌ریزی هستید، باز کنید. شما فقط باید آن برچسب را پیدا کنید و همه چیز به طور همزمان باز می شود. به‌علاوه، پس از گروه‌بندی، برگه‌ها با هم جمع می‌شوند و نوار زبانه شما کمتر به هم می‌ریزد. حتی می‌توانید هنگام نام‌گذاری یک Tab Group، کد رنگ اضافه کنید یا از ایموجی استفاده کنید، که به شما کمک می‌کند بلافاصله آن را شناسایی کنید.