به‌روزرسانی اکتبر گلکسی واچ برای مدل‌های سلولی منتشر می‌شود

سامسونگ به‌روزرسانی دیگری را برای آخرین ساعت‌های هوشمند Wear OS خود ارائه می‌کند، اما چیز جدیدی وجود ندارد. سری گلکسی واچ 5 به‌روزرسانی اکتبر 2022 خود را دریافت می‌کند اما تاکنون فقط در مدل‌های منتخب.

گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو که اکنون عرضه می شوند، وصله امنیتی اکتبر 2022 را از طریق به روز رسانی خارج از هوا دریافت می کنند. این به روز رسانی هیچ چیز دیگری را که سامسونگ فاش می کند به ارمغان نمی آورد، با تغییراتی که به سادگی بیان می کند:

به روز رسانی نرم افزار کنونی به روزترین وصله امنیتی اندروید را برای دستگاه شما ارائه می کند.

قابل ذکر است، به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی در حال حاضر فقط برای مدل‌های سلولی منتشر می‌شود، و Verizon Wireless اطلاعیه‌ای درباره به‌روزرسانی در وب‌سایت خود ارائه می‌کند. این اولین بار در تاریخ اخیر نیست که گلکسی واچ 5 به‌روزرسانی را صرفاً در نسخه Verizon خود دریافت می‌کند، اما دیدن ادامه این الگو جالب است.

احتمالاً سامسونگ همین به‌روزرسانی را برای سری گلکسی واچ 5 در سایر ارائه‌دهندگان شبکه و همچنین مدل‌های استاندارد Wi-Fi/Bluetooth به زودی ارائه خواهد کرد. این ساعت ها هنوز در وصله امنیتی ژوئیه 2022 هستند و مدت زیادی است که هیچ به روز رسانی قابل توجهی ندیده اند.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: