راهنمای قطعی برای افزایش مخاطبان وبلاگ شما در سال 2023

چه یک حرفه ای در زمینه نوشتن محتوا یا یک مبتدی، می توانید نکات آموزنده ای را از مقاله ما برای رشد وبلاگ خود در سال 2023 بیاموزید. این مقاله عناصر کلیدی برای توسعه وبلاگ خود در سال 2023 و نحوه تبدیل شدن به یک تولید کننده محتوای بهتر را به اشتراک می گذارد.

برای دید بهتر در سال 2023 تلاش کنید

اگر می‌خواهید مخاطبان بیشتری داشته باشید، باید دسترسی و دید خود را توسعه دهید. و پاسخ بهینه سازی موتورهای جستجو، به ویژه لینک سازی است. بسیاری از وبلاگ نویسان اهمیت سئو را نادیده می گیرند و فقط بر کیفیت محتوای خود تمرکز می کنند. بله، توسعه محتوای بهتر یک استراتژی عالی است، اما اگر می خواهید مخاطبان بیشتری داشته باشید، باید استراتژی های سئو را پیاده سازی کنید.

برای رشد وبلاگ خود، باید استراتژی های توسعه یافته SEO را دنبال کنید و برای یکپارچگی تلاش کنید. با این حال، قبل از اینکه به این فکر کنید که چگونه مخاطبان وبلاگ خود را افزایش دهید، باید یک ایجاد کنید طرح فروش تا شما را در توسعه یک استراتژی محتوا راهنمایی کند. امروزه مردم می خواهند مطلع شوند. آنها دیگر نمی خواهند شما چیزی به آنها بفروشید.

چرا سئو بسیار مهم است؟

برای ارزیابی محتوای شما، گوگل موتورهای جستجویی دارد که می توانند محتوای شما را اولویت بندی کنند یا برعکس. به عبارت دیگر، وبلاگ شما باید برای موتورهای جستجو نیز جالب باشد. بیایید به برخی از نکات مهم برای افزایش مخاطبان وبلاگ خود در سال 2023 بپردازیم.

بسیاری از متخصصان سئو پیشنهاد می کنند که بخش وبلاگ وب سایت را برای دید بهتر و انجام تحقیقات گسترده کلمات کلیدی برای رتبه بندی در گوگل توسعه دهید. سئو با مدیریت زمان بهتر به شما کمک می کند تا مشتریان بهتری داشته باشید. وقتی تو مشتریان را بدست آورید، شانس بیشتری برای توسعه وبلاگ وب سایت خود دارید.

تحقیق کلمات کلیدی

ممکن است در مورد کلمات کلیدی شنیده باشید، اما باید به اهمیت تحقیق کلمات کلیدی توجه بیشتری داشته باشید. تو تنها نیستی؛ بسیاری از وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت باید به اهمیت تحقیق کلمات کلیدی پی ببرند و فقط بر مراحل تحقیق و نوشتن مقالات تمرکز کنند. تحقیق در مورد کلمات کلیدی نیز برای لینک سازی ضروری است و می توانید آن را دنبال کنید استراتژی های ساده لینک سازی برای افزایش مخاطبان وبلاگ خود

پیشنهاد می کنیم از Ahrefes و Semrush برای جستجوی کلمات کلیدی SEO استفاده کنید تا مخاطبان وبلاگ خود را افزایش دهید. در آنجا می توانید کلمات کلیدی را بیابید که حجم بالایی دارند و به شما در رتبه بندی گوگل کمک می کنند. همچنین، باید به سختی کلمات کلیدی و سایر معیارها توجه کنید. با این حال، اگر می خواهید رویکرد حرفه ای تری داشته باشید، ممکن است به یک متخصص سئو نیاز داشته باشید. اگر زمان کافی برای سازماندهی استراتژی های تحقیق کلمات کلیدی خود ندارید، می توانید یک PM مجازی استخدام کنید برای کمک به مدیریت کارآمدتر کارتان، زیرا دستیارهای مجازی برای وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت عالی هستند.

در اینجا چند نکته کلیدی در مورد اینکه چگونه تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را افزایش دهید، آورده شده است.

 1. اطلاع رسانی بهتر
 2. شانس بالاتر برای رتبه در گوگل
 3. شرکت های با کیفیت برای تبادل لینک
 4. دید و شهرت بهتر
 5. حضور آنلاین بیشتر
 6. تعامل بهتر با مخاطب

محتوایی را که مخاطب شما می خواهد منتشر کنید

تا اینجا در مورد اهمیت سئو صحبت کردیم و اکنون نحوه انتخاب موضوعاتی که مخاطبان شما می خواهند بخوانند و مخاطبان وبلاگ خود را افزایش می دهند را به اشتراک می گذاریم.

اولین استراتژی ساده است، از مخاطبان خود بپرسید. برای رشد مخاطبان خود، باید حضور آنلاین داشته باشید و با مخاطبان هدف خود تعامل داشته باشید. از مخاطبان هدف خود سوال بپرسید و سعی کنید نظرات و بازخوردها را دریافت کنید. و مهمتر از همه، سخت روی ورودی کار کنید تا نیازهای آنها را برآورده کنید. شما می توانید اصول اولیه را یاد بگیرید راه اندازی یک وبلاگ سودآور با systeme.io و بهترین محتوا را برای مخاطبان خود تولید کنید.

می توانید نظرسنجی انجام دهید و ایمیل بفرستید و از آنها بخواهید در کیفیت وبلاگ شما مشارکت کنند. همه افراد مطالعه را دنبال نمی کنند، اما برخی از آنها این کار را انجام می دهند. این به شما نکاتی را برای توسعه محتوای بهتر و برآورده کردن انتظارات آنها می دهد.

در اینجا چند نکته کلیدی برای نوشتن مخاطب هدف شما آورده شده است

 1. نیازهای آنها را از طریق نیازسنجی تعریف کنید.
 2. روندها را دنبال کنید اما آنها را برای مخاطب هدف خود تغییر دهید
 3. موضوعات را زیر نظر بگیرید تا جالب ترین آنها را بیابید
 4. از Ahrefes یا Semrush برای انجام تحقیقات گسترده کلمات کلیدی برای دسترسی بهتر استفاده کنید

ابزارهایی برای مدیریت بهتر

چندین ابزار و نرم افزار برای مدیریت بهتر و ردیابی زمان به شدت توصیه می شود. بنابراین، با استفاده از نرم افزار صورتحساب و صورتحساب روند مدیریت و ردیابی را آسان می کند و زمان بیشتری برای تمرکز بر تولید محتوا خواهید داشت.

به عنوان یک نویسنده وبلاگ یا صاحب وب سایت، باید روی آن تمرکز کنید چرا مدیریت زمان است ضروری است. بسیاری از مردم در مورد اهمیت آن صحبت می کنند، اما همه شروع به استفاده از ابزارهای جدید برای بهره وری بیشتر می کنند.

بهبود ارتباطات بصری

ما در مورد مهارت های وبلاگ نویسی و SEO صحبت کرده ایم، اما در مورد ارتباطات بصری چطور؟ ارتباط بصری حیاتی است زیرا به ارتباط با جوامع برجسته‌تر کمک می‌کند. همه مردم دوست ندارند بخوانند، اما تصاویر چشمگیر می تواند توجه آنها را جلب کند و آنها را بخشی از جامعه شما کند. علاوه بر این، شما باید از اینفوگرافیک و تجسم داده ها استفاده کنید تا نمایش تصویری بهتری از محتوای خود داشته باشید.

برای افزایش مخاطبان وبلاگ خود از تصاویر و گیف های با کیفیت بالا استفاده کنید. ایجاد و انتشار ایده های برند خود در صورت داشتن یک طراح گرافیک عالی است. با این حال، اگر طراح گرافیک ندارید، می توانید تصاویر استوک را با کیفیت عالی دانلود کنید و از آنها در پست های وبلاگ خود استفاده کنید. برای رشد وبلاگ خود، باید حداقل از چهار عکس برای هر 600 کلمه استفاده کنید تا توجه خوانندگان را به خود جلب کنید و نرخ پرش را کاهش دهید.

مقالات خود را در رسانه های اجتماعی با تصاویر زیبا تبلیغ کنید. می توانید تصاویر خنده دار و جالب را پیدا کنید و آنها را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. سعی کنید لوگوی شرکت یا نام خود را زیر تصاویر قرار دهید تا بتوانید برند و شهرت خود را داشته باشید. همچنین، از لوگوی شرکت برای تمام تحویل های خود استفاده کنید. شما می توانید استفاده کنید جعبه های پستی راه راه سفارشی تا محصولات خود را ایمن و مرتب نگه دارید.

اشتراک ایمیل برای رشد وبلاگ شما

آیا تا به حال از مخاطبان خود خواسته اید که در خبرنامه وبلاگ شما مشترک شوند؟ اگر هنوز نیاز به انجام آن دارید، زمان مناسبی است که آن را از آنها بخواهید.

اگر مخاطبان شما خبرنامه و پست های وبلاگ جدید شما را دنبال کنند، احتمال بیشتری وجود دارد که با آنها تعامل داشته باشند و دید شما را افزایش دهند. با این حال، لطفاً فقط روزانه از آنها بخواهید که به خبرنامه وبلاگ شما بپیوندند، زیرا ممکن است آزاردهنده باشد.

همچنین می توانید برای یادآوری پیشنهادات ویژه با آنها تماس بگیرید و از عملکرد و ویژگی های جدید وبلاگ خود به آنها اطلاع دهید و از این طریق می توانید مخاطبان وبلاگ خود را افزایش دهید. می توانید از شماره تلفن های بین المللی استفاده کنید تا برای مخاطبان خود شبیه شماره های محلی به نظر برسند. اگر وبلاگ شما انگلیسی است، علاقه مند به داشتن مخاطب جهانی بیشتر از مخاطبان محلی هستید. بنابراین می توانید استفاده کنید شماره تلفن های بین المللی برای آنها شبیه یک محلی به نظر برسد.

همچنین بر تعداد ایمیل هایی که برای مشترک خود ارسال می کنید نظارت کنید. ایمیل های روزانه برای وبلاگ ها بسیار کاربردی نیستند و بسته به برنامه محتوایی خود می توانید 2-3 ایمیل در هفته یا ماهانه ایجاد کنید. برای رشد وبلاگ خود باید از چندین ابزار و نرم افزار برای مدیریت بهتر استفاده کنید. شما می توانید انتخاب کنید نرم افزار CRM برای داشتن مدیریت بهتر کار و برنامه ریزی و برنامه ریزی خوب در محل کارتان.

شبکه خود را با سایر بلاگرها گسترش دهید

شبکه سازی در نوشتن وبلاگ ضروری است زیرا می توانید با همکاری و مشارکت عالی وبلاگ خود را توسعه دهید. اگر هنوز نیاز به شروع همکاری دارید، آرام باشید. ما نکاتی را با شما در میان می گذاریم تا بتوانید با وبلاگ نویسان دیگر ارتباط برقرار کنید. برای گسترش شبکه و عملکرد وبلاگ خود، می توانید یک وبلاگ به فروشگاه WooCommerce اضافه کنید; وقتی WooCommerce را اضافه می کنید، یک ویترین فروشگاه دارید، اما یک وبلاگ باقی می ماند. به این ترتیب می توانید اطلاعات ارزشمندی را به اشتراک بگذارید و در عین حال به کسب و کار خود نیز بپردازید. می توانید دنبال کنید استراتژی های گسترش وبلاگ نویس برای پیدا کردن وبلاگ نویسان دیگر برای شرکت.

 1. ارتباط با ایمیل: ایمیل های سایر وبلاگ نویسان یا صاحبان وب سایت را بیابید و از آنها بخواهید که پست های مهمان برای آنها بنویسید تا بتوانید لینک وبلاگ خود را قرار دهید و مخاطبان خود را افزایش دهید. می توانید برنامه ریزی کنید که برای هر دهان 2-3 مقاله بنویسید و توافق نامه ای برای پیوند دادن وب سایت خود داشته باشید. ما اطمینان می دهیم که در عرض چند ماه نتایج را خواهید دید. شما میتوانید بیاموزید استراتژی های مدیریت زمان برای کار مولدتر تا موثرتر شود.
 1. سازماندهی جلسات آفلاین: می توانید جامعه وبلاگ نویسان منطقه خود را به جلسات آفلاین دعوت کنید و در مورد همکاری های احتمالی خود و نحوه کمک به یکدیگر برای توسعه وبلاگ خود بحث کنید. به این ترتیب، می توانید جامعه و شهرت خود را در بین سایر وبلاگ نویسان افزایش دهید. مهم است که بسیاری از وبلاگ نویسان شما را بشناسند.
 2. فرمت ویدیوی کوتاه: شما عاشق نوشتن و ویرایش هستید که بسیار عالی است، اما اگر بتوانید ویدیوهای کوتاهی را با سایر نویسندگان وبلاگ ضبط کنید و آنها را در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید، می توانید مخاطبان خود را افزایش دهید. می‌توانید از TikTok یا Instagram برای محتوای ویدیویی سریع خود استفاده کنید. می توانید نکات و ترفندهایی را برای نوشتن محتوای باکیفیت با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و آنها را به خواندن مقالات خود دعوت کنید. اگر محتوای بهتری می‌خواهید، باید آن را پیدا کنید مشاور متخصص طرح کسب و کار چه کسی می تواند به شما در توسعه استراتژی طرح کسب و کار خود برای ماه های آینده کمک کند.

گرایش های دیجیتال مارکتینگ را دنبال کنید

آیا روندها واقعی هستند؟ بسیاری از وبلاگ نویسان باید دستورالعمل ها و نحوه ایجاد گرایش ها توسط وبلاگ نویسان دیگر را دنبال کنند. با این حال، به عنوان یک تولید کننده محتوا، باید در مورد روندهای جدید بیاموزید و درک کنید که کدام گرایش برای کسب و کار شما سودمندتر است.

امروزه بسیاری از شرکت ها خرید آنلاین ارز دیجیتال به عنوان یک سرمایه گذاری و به اشتراک گذاشتن سفر خود. اشتراک گذاری سفر سرمایه گذاری یک روند است و شما به اشتراک گذاری سفر خود فکر می کنید.

آموزش و توسعه مهارت

برای رشد وبلاگ خود، باید مهارت های خود را توسعه دهید و به روز بمانید. چندین گزینه برای ایجاد مهارت های شما در دسترس است. شما می توانید آموزش آنلاین در موضوعات مختلف انجام دهید. همچنین، می توانید سازماندهی کنید آموزش مهارت های ارتباطی برای کارمندان شما، بنابراین آنها بهتر می توانند درک کنند که چگونه مخاطبان وبلاگ خود را افزایش دهند و تجربه کاری بهتری داشته باشند.

اگر روی توسعه مهارت‌ها تمرکز کنید، به شما کمک می‌کند، زیرا از این طریق می‌توانید مخاطبان وبلاگ خود را با تولید محتوای بهتر افزایش دهید. امروزه، یادگیری چیزهای جدید از اینترنت آسان است و بسیار عالی است پلتفرم های یادگیری رسانه های اجتماعی به شما و تیمتان کمک می کند تا مهارت های خود را توسعه دهید.

تیم خود را برای رشد وبلاگ خود تشویق کنید

تا کنون، ما در مورد چگونگی رشد وبلاگ خود و جنبه های اصلی بحث کرده ایم. همچنین باید به کارمندان و اعضای تیم خود انگیزه دهید تا عملکرد بهتری داشته باشند. بسیاری از شرکت ها رویای داشتن یک وب سایت را در سر می پرورانند زیرا باید بیاموزند که چگونه مخاطبان خود را افزایش دهند و آمار بهتری داشته باشند.

مدیریت منابع انسانی یک مهارت منحصر به فرد است که باید کارهای زیادی انجام داد. و شما می خواهید از همان ابتدا مخاطبان وبلاگ خود را افزایش دهید. در این صورت، شما باید فرهنگ قدردانی و انگیزشی را در محل کار ایجاد کنید.کوپن های هدیه را تجربه کنید تا کارکنان شما قدردانی شما را به آنها نشان دهند و انگیزه و اشتیاق آنها را افزایش دهند. شما خواهید دید که چگونه می توانید وبلاگ خود را توسعه دهید زمانی که کارمندان شما قدردانی و خوشحال شوند.

یادداشت های پایانی

همه شما آماده اید! امیدواریم انگیزه خوبی برای افزایش مخاطبان وبلاگ خود داشته باشید. اگر نکات ما را دنبال کنید، می توانید در سال 2023 مخاطبان بهتری داشته باشید که درگیر و علاقه مند به محتوای شما باشند.

به عنوان یک وبلاگ نویس، باید کیفیت را بر کمیت ترجیح دهید، زیرا مخاطبان درگیر به شما فرصت های بیشتری برای کسب درآمد و ایجاد سرنخ می دهند. همیشه برای مخاطبان هدف خود مرتبط بمانید، بازخورد آنها را دنبال کنید و از خلاقیت خود برای تولید بهترین محتوا استفاده کنید.

درباره نویسنده

آناهیت بابکنیان یک محتوا نویس ماهر است. او محتوای سئو پسند را با تحقیقات علمی ایجاد می کند. او از سفر، خواندن کتاب در قطار و نوشتن خلاقانه در اوقات فراغت خود لذت می برد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور