Google «نتایج درباره شما» را برای حذف اطلاعات منتشر می کند

در I/O 2022 در ماه مه، گوگل ابزار جدیدی را برای ساده‌سازی فرآیند حذف نتایج جستجو که حاوی مخاطبین شما و سایر اطلاعات شناسایی شخصی (PII) است، معرفی کرد و اکنون شروع به انتشار کرده است.

امروزه برای برخی، باز کردن برنامه Google در اندروید و ضربه زدن روی آواتار نمایه خود در گوشه سمت راست، آیتم جدیدی از منوی «نتایج درباره شما» را نشان می دهد. این کار کاربران را به صفحه‌ای می‌برد که توضیح می‌دهد چگونه می‌توانند از Google درخواست کنند نتایج جستجوی حاوی شماره تلفن، آدرس خانه، ایمیل یا PII دیگر را حذف کند.

اگر هنگام مرور چیزی پیدا کردید، روی منوی سرریز سه نقطه ای که در گوشه سمت راست بالای هر نتیجه ظاهر می شود کلیک کنید. پانل موجود درباره این نتیجه با گزینه جدید “حذف نتیجه” که در پایین صفحه نمایش شما ظاهر می شود باز می شود.

پس از دنبال کردن این فرآیند، می‌توانید پیشرفت حذف از نتایج مربوط به خود را نظارت کنید. علاوه بر فید «همه درخواست‌ها»، فیلترهایی مانند «در حال انجام» و «تأیید شده» دارید. این صفحه همچنین به شما امکان می‌دهد درخواست جدیدی را با توضیحی که شامل «چرا می‌خواهید این نتیجه را حذف کنید؟» ارسال کنید. گام. گزینه ها عبارتند از:

  • اطلاعات تماس شخصی من را نشان می دهد
  • این نشان دهنده تماس من با قصد آسیب رساندن به من است
  • این اطلاعات شخصی دیگر را نشان می دهد
  • حاوی اطلاعات غیرقانونی است
  • منسوخ شده است

در بازگشت به I/O، گوگل اعلام کرد که در ماه های آینده در دسترس خواهد بود. اکنون این شب برای اولین کاربران با گزارش هایی در اروپا و ایالات متحده ظاهر می شود، اما هنوز به طور گسترده منتشر نشده است. این شرکت قبلاً توضیح داده است که چگونه:

توجه به این نکته مهم است که وقتی درخواست‌های حذف را دریافت می‌کنیم، همه محتوای صفحه وب را ارزیابی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که دسترسی به سایر اطلاعاتی را که به طور کلی مفید هستند، برای مثال در مقالات خبری، محدود نمی‌کنیم. و البته، حذف اطلاعات تماس از جستجوی گوگل آن را از وب حذف نمی کند، به همین دلیل است که اگر برایتان راحت است، ممکن است بخواهید مستقیماً با سایت میزبان تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید درخواست حذف را از این صفحه شروع کنید، که به طور کامل سیاست‌های حذف Google را برای اطلاعات شخصی شرح می‌دهد.

مطالب پیشنهادی  Google می گوید محتوا را بهبود می بخشد تا از بروزرسانی اصلی بازیابی شود

با تشکر RKBDI!

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور