آوردن صداهای بیشتر به جستجو

یکی از راه‌هایی که جستجوی Google به شما کمک می‌کند تا دنیا را درک کنید این است که شما را با گسترده‌ترین طیف دیدگاه‌ها، از افراد عادی گرفته تا گزارش‌های معتبر، مرتبط می‌کند. امروز دو ویژگی جدید را اعلام می‌کنیم که به شما کمک می‌کند تا دیدگاه‌های بیشتری را برایتان به ارمغان بیاورد، بنابراین می‌توانید هنگام جستجو، زمینه و انتخاب‌های بیشتری داشته باشید.

آنچه را که مردم در بحث ها و انجمن های آنلاین می گویند پیدا کنید

تالار گفتمان می تواند مکانی مفید برای یافتن توصیه های دست اول و یادگیری از افرادی باشد که در مورد چیزی که شما به آن علاقه مند هستید، تجربه دارند. ما از شما شنیده ایم که می خواهید بیشتر از این محتوا را در جستجو ببینید، بنابراین ما در حال بررسی راه‌های جدیدی برای آسان‌تر کردن یافتن آن بوده‌ایم. از امروز، وقتی چیزی را جستجو می کنید که ممکن است از تجربیات شخصی متنوع موجود در بحث های آنلاین بهره مند شود، یک ویژگی جدید ظاهر می شود.

این ویژگی جدید با عنوان «بحث‌ها و انجمن‌ها» شامل محتوای مفید از انواع تالارهای گفتگوی محبوب و بحث‌های آنلاین در سراسر وب خواهد بود. به عنوان مثال، اگر علاوه بر سایر نتایج وب، بهترین خودروها را برای یک خانواده در حال رشد جستجو کنید، اکنون پیوندهایی به پست‌های انجمن مشاهده خواهید کرد که شامل توصیه‌های مرتبط از افراد، مانند تجربه آن‌ها با مینی‌ون‌ها برای حمل چند کودک است.

امروز برای کاربران انگلیسی در تلفن همراه در ایالات متحده منتشر خواهد شد، همانطور که با تمام ویژگی های جستجو، ما همچنان در مورد اینکه آیا مردم این ویژگی جدید را در طول زمان ارزشمند می یابند یا خیر، ادامه خواهیم داد و ممکن است در آینده با یادگیری آنچه € برای مردم بسیار مفید است.