خریداران پیکسل واچ این اولویت را بیش از هر چیز دیگری دارند

Pixel Watch محصولی است که سال‌ها پیش‌بینی می‌شد و در مورد آن تبلیغاتی می‌شد و سرانجام تنها در عرض یک هفته وارد بازار شد. اما مهمترین عنصر ساعت پیکسل چیست؟ مطابق با 9to5Google خوانندگان، اولویت کاملاً واضحی برای آنچه که گوگل باید با پیکسل واچ درست انجام دهد وجود دارد.

تا به حال در مورد ساعت پیکسل چه می دانیم؟

به طور رسمی، گوگل طراحی دایره ای منحصر به فرد ساعت را با اتصال نواری خاص، تک تاج + دکمه و Wear OS 3 نشان داده است. این شرکت همچنین ادغام عمیق Fitbit را برای اولین بار در Wear OS و همچنین سرمایه گذاری بیشتر نرم افزاری مانند برنامه جدید Google Home را تأیید کرد.

از طریق گزارش های خودمان، چیزهای بیشتری در مورد ساعت هوشمند یاد گرفته ایم. ما شنیده ایم که قیمت آن در ایالات متحده 349 دلار خواهد بود و دارای یک نوع سلولی برای حداقل تفاوت هزینه است. علاوه بر این، این ساعت احتمالاً با چیپست اگزینوس 9110 کار می کند و عمر باتری آن حدود یک روز خواهد بود.

در حالی که هنوز فرصتی برای امتحان Pixel Watch نداریم، می دانیم زیاد در مورد آن

بر اساس آنچه ما می دانیم، مهم ترین چیزی که گوگل باید درست انجام دهد چیست؟ پوشیدنی‌ها محصولی بسیار شخصی هستند، بنابراین این سوالی است که در اوایل این ماه برای مخاطبان خود مطرح کردیم و در میان این خریداران بالقوه پیکسل واچ، اولویت بسیار زیادی وجود داشت.

مطابق با 9to5Google خوانندگان، اصلی‌ترین چیزی که گوگل باید درست انجام دهد عمر باتری است، تقریباً نیمی از خوانندگان می‌گویند این اولویت اصلی آنها در دستگاه است. ویژگی های عملکرد و نرم افزار به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

در نهایت، Pixel Watch از راه‌های مختلف، از برگه مشخصات تا انتظارات بالا و موارد دیگر، با یک نبرد سخت مواجه است.

هرگز با هیاهوها زندگی نمی کند.

اما با توجه به 9to5Google خوانندگان، حداقل اگر عمر باتری کار کند، رضایت بخش خواهد بود. موفق باشید با آن یکی، گوگل.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: