جستجوی Google به شما امکان می دهد از نتایج تلفن همراه نشانک گذاری کنید

سپتامبر گذشته، برنامه Google برگه “مجموعه ها” خود را دوباره طراحی کرد و سیستم تعبیه شده برای جستجوی نشانک ها اکنون با دکمه ذخیره مستقیماً در نتایج وب تلفن همراه برجسته تر شده است.

هنگام باز کردن صفحات وب از طریق برنامه Google (جستجو یا کشف)، مرورگر داخلی (در iOS و تب سفارشی کروم برای اندروید) مدت‌هاست که دکمه «افزودن به مجموعه» را در گوشه سمت راست بالا نمایش می‌دهد.

Google اکنون دکمه نشانک را مستقیماً به جستجوی موبایل در مرورگرها می‌آورد (در مورد ما Chrome). در کنار منوی سرریز سه نقطه برای “درباره این نتیجه” و سایر اقدامات ظاهر می شود. با ضربه زدن روی نوار اسنک به سمت بالا اسلاید می‌شود که یادداشت می‌کند صفحه به کدام مجموعه «افزوده شد» و قابلیت «تغییر» سریع به پوشه دیگر را دارد. نشانگر ثابت است و اگر درخواست دیگری با همان نتیجه انجام دهید، صفحات ظاهر می شوند/ذخیره می شوند.

ذخیره‌ها را می‌توانید از تب Collection در Android و iOS و همچنین به طور مستقیم وب مشاهده کنید. شما می توانید هر تعداد که می خواهید بسازید، با هر نشانک دارای تصویر جلد، عنوان صفحه و دامنه. این سیستم همچنین برای ذخیره رسانه (فیلم، کتاب، برنامه های تلویزیونی) و مکان ها در Google Maps استفاده می شود.

این توانایی برای ذخیره نشانک‌ها از «جستجو» به‌طور گسترده منتشر نشده است و فقط زمانی برای ما ظاهر می‌شود که به یک حساب Google خاص وارد شویم. هنگام جابجایی به جستجوی دسک تاپ نمایش داده نمی شود.

اگر گوگل این تغییر را اعمال کند، قطعاً نمایه سیستم نشانک‌گذاری مستقیم جستجو را تقویت می‌کند. اصطکاک کمتری نسبت به ایجاد یک نشانک مرورگر است، اگرچه رابط کاربری برای ذخیره‌های مرورگر به‌ویژه بومی نیست.

مطالب پیشنهادی  Google Play همه برنامه‌های «به‌روزرسانی‌شده اخیر» را نشان نمی‌دهد

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور