بازی دستی لاجیتک احتمالاً دارای مشخصات پایین رده ای خواهد بود

به نظر می‌رسد که بازی‌های ابری دارای یک گوشی دستی اختصاصی در راه لاجیتک و تنسنت هستند و همین دیروز به بیرون درز کرد که اولین نگاهی به دستگاه ارائه کرد. اکنون، ما در حال یافتن زمینه‌های بیشتری در مورد آنچه که بازی‌های ابری دستی لاجیتک ممکن است به میز بیاورند، می‌یابیم.

برای یادآوری، لاجیتک در اوایل سال جاری همکاری خود را با Tencent اعلام کرد که یک دستگاه بازی دستی را تولید می کند که شامل پشتیبانی از Nvidia GeForce Now و Xbox Game Pass می شود. در آن زمان هیچ زمینه دیگری ارائه نشده بود، و اکثر مردم را با سوالاتی بیشتر از پاسخ در مورد آنچه که دستگاه واقعاً باید ارائه دهد، باقی می گذاشت.

دیروز تعداد انگشت شماری از تصاویر فاش شده اولین نگاهی را به دستگاه ارائه کردند، همراه با نام تجاری G بازی لاجیتک در سراسر آن، و به نظر می‌رسد نسخه‌ای از اندروید است. اشاره‌ای برجسته به فروشگاه Google Play وجود دارد که همه آن‌ها تایید می‌کنند که دستگاه دارای اندروید است و همچنین به GeForce Now و Xbox اشاره شده است.

در حال حاضر، مردمی در WinFuture چند جزئیات احتمالی دیگر را کشف کرده اند.

مجموعه‌ای از لیست‌های GeekBench از مارس سال جاری، شماره مدل «GR006» را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد این دستگاه بازی دستی آینده باشد.

نتایج بنچمارک معمولاً منبع بسیار قابل اعتمادی برای افشای اطلاعات نیستند، زیرا می‌توان آنها را به راحتی جعل کرد، اما زمان‌بندی این آزمایش ما را به این باور می‌رساند که می‌تواند به خوبی درست باشد – لیست‌ها حتی پیش از تیزر مبهم لاجیتک هستند. گفت، این آزمایش در واقع به ما چه می گوید؟

مطالب پیشنهادی  ByteDance پلاگین CapCut را برای ChatGPT منتشر کرد

از نظر ظاهری، دستی بازی های ابری لاجیتک یک دستگاه بسیار ارزان قیمت خواهد بود، که کاملاً با این ایده مطابقت دارد که این دستگاه برای تکیه بر خدمات ابری مانند GeForce Now، Xbox و Stadia طراحی شده است. به نظر می رسد دستگاه از چیپست اسنپدراگون 720 استفاده می کند که برای اولین بار در سال 2020 معرفی شد. این چیپست تنها با 4 گیگابایت رم پشتیبانی می شود که بسیار کمتر از 8 تا 12 گیگابایتی است که امروزه در اکثر گوشی های هوشمند پرچمدار و به خصوص گوشی های بازی می بینیم.

این مشخصات لزوماً به معنای عذاب و تاریکی برای امید به بازی های محلی نیستند، اما بر اساس این برگه مشخصات بالقوه بسیار واضح است که در اینجا تنها تمرکز بر روی خدمات ابری خواهد بود. با در نظر گرفتن این موضوع، دستگاه همچنان می تواند تجربه ای عالی ارائه دهد. این تراشه قادر به نمایشگر FHD+ 120 هرتز، HDR است و دارای یک پردازنده گرافیکی نسبتاً ماهر روی برد است.

در فهرست به اندروید 11 نیز اشاره شده است، اما هیچ دلیلی وجود ندارد که قبل از عرضه رسمی تغییر نکند.

در حال حاضر، هنوز هیچ جدول زمانی مشخصی برای زمان عرضه این دستگاه بازی ابری لاجیتک به بازار وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر در مورد بازی ابری:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور