به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play در ژوئیه: تغییر نام «کیف پول»، بیشتر

به‌روزرسانی‌های ژوئیه 2022 سیستم Google Play قرار است نام تجاری کامل «Google Wallet» را به همراه برخی از اشکال جدید «تجربه‌های چند دستگاهی» به ارمغان بیاورند.

در حالی که بیشتر اندروید منبع باز است و به شدت قابل تغییر است، بسیاری از مهم ترین ویژگی های تلفن های ما در واقع توسط خدمات Google Play ارائه می شوند. این برنامه اصلی در ارتباط با فروشگاه Play و «به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play» ماهانه اندروید کار می‌کند. در طول هر ماه، گوگل به طور پیوسته یادداشت‌های وصله‌ای را برای این سه نفر منتشر می‌کند (که در غیر این صورت «سیستم Google» نامیده می‌شود).

ساده‌ترین راه برای بررسی اینکه آیا نیاز به به‌روزرسانی خدمات Google Play در تلفن خود دارید یا خیر این است که پیوند مستقیمی را به فهرست فروشگاه Play برنامه دنبال کنید و در صورت وجود، از آنجا به‌روزرسانی کنید. برای به‌روزرسانی فروشگاه Play، روی آواتار خود در گوشه و سپس «تنظیمات» ضربه بزنید. در بخش «درباره»، گزینه ای برای «به روز رسانی فروشگاه Play» را مشاهده خواهید کرد. در همین حال، به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play را می‌توانید از طریق برنامه تنظیمات، در قسمت درباره تلفن > نسخه اندروید > به‌روزرسانی سیستم Google Play پیدا کنید.

گوگل اولین دسته از یادداشت‌های به‌روزرسانی سیستم Play ماه جولای را کمی دیرتر از حد معمول در این ماه منتشر کرده است، احتمالاً به دلیل تعطیلات اولین دوشنبه. در موج اول، متوجه می‌شویم که تغییر نام تجاری Google Pay به Google Wallet که قبلاً اعلام شده بود، به‌زودی همراه با پیش‌نمایش قبلی Material You منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی  Google میزبان جستجو در سال 2022 در اواخر این ماه است

بخش دیگری نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان اندروید راه‌های جدیدی برای ایجاد «تجربه‌های یکپارچه چند دستگاهی» خواهند داشت. این احتمالاً به Nearby Share API هایی اشاره دارد که در Google I/O اعلام شده بودند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد به‌روزرسانی‌های ماه جولای گوگل، تب «داده‌ها و حریم خصوصی» را در تنظیمات حساب تغییر می‌دهند.


به روز رسانی 7/16: در دسته دوم یادداشت‌های انتشار، گوگل می‌گوید که پیشرفت‌های سیستم Play در ماه جولای به گونه‌ای طراحی شده‌اند که درک چیزهای جدید در هر به‌روزرسانی اندروید را آسان‌تر کنند. هنوز مشخص نیست که آیا این به به روز رسانی های اصلی مانند پرش آینده به اندروید 13 اشاره دارد یا به روز رسانی های امنیتی معمولی ماهانه.

به‌علاوه، به‌روزرسانی‌های Google Play Services در این ماه باید «پیشرفت‌هایی» برای دریافت پشتیبانی درون‌برنامه و طراحی برنامه کنترل‌های والدین Android، Family Link به ارمغان بیاورد.


به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play برای جولای 2022

مدیریت حساب

 • [Phone] سرصفحه‌های بخش در تب Data & Privacy تنظیمات حساب Google ظاهر جدیدی دارند.
 • [Phone] پیشرفت هایی در تجربه پشتیبانی درون برنامه ای.
 • [Phone] بهبودهایی در رابط کاربری برای Family Link.

اتصال دستگاه

 • [Phone] APIهایی برای توسعه دهندگان برای ایجاد تجربیات یکپارچه چند دستگاهی.

فروشگاه Google Play

 • بهبود قابلیت Play-as-you-download به گیمرها اجازه می دهد بازی های موبایل را شروع کنند در حالی که دانلود برنامه همچنان زمان انتظار را کاهش می دهد.
 • ویژگی‌های جدید که به شما کمک می‌کند برنامه‌ها و بازی‌هایی را که دوست دارید کشف کنید.
 • بهینه‌سازی‌هایی که امکان دانلود و نصب سریع‌تر و مطمئن‌تر را فراهم می‌کنند.
 • ویژگی های جدید برنامه های Play Pass و Play Points.
 • پیشرفت‌هایی در صورت‌حساب Google Play.
 • بهبود مستمر Play Protect برای ایمن نگه داشتن دستگاه شما.
 • بهینه سازی های مختلف عملکرد، رفع اشکال و بهبود امنیت، ثبات و دسترسی.
مطالب پیشنهادی  YouTube Music اشتراک‌گذاری استوری اینستاگرام را دریافت می‌کند

پشتیبانی

 • [Phone] امکان فیلتر کردن طرح‌های داده موجود برای خرید بر اساس دسته‌های مختلف دریافت‌شده از حامل را فراهم کنید.
 • [Phone] جریان به‌روزرسانی سیستم پیشرفته برای نمایش ویژگی‌های موجود در به‌روزرسانی‌های جدید Android.

کیف پول

 • [Phone] تجربه کاربر را به جدیدترین طراحی Google Material به‌روزرسانی می‌کند و به «Google Wallet» تغییر نام می‌دهد.

خدمات توسعه دهنده

 • ویژگی‌های توسعه‌دهنده جدید برای Google و توسعه‌دهندگان برنامه شخص ثالث برای پشتیبانی از خدمات توسعه‌دهنده مرتبط با Maps در برنامه‌های خود.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور