Google Authenticator در اندروید «برای آشکار کردن کلیک کنید» را حذف می‌کند

در پایان ماه مه، Google Authenticator اولین به‌روزرسانی خود را در یک سال دریافت کرد که کدهای 2FA شما را پنهان می‌کرد تا زمانی که برای نمایش آنها کلیک کنید. به‌روزرسانی Authenticator در این هفته باعث می‌شود Google از این ویژگی عقب‌نشینی کند.

نسخه 5.20R4 Google Authenticator ویژگی «برای آشکار کردن پین کلیک کنید» را حذف می‌کند تا بلافاصله پس از باز کردن برنامه، تک تک کدهای احراز هویت دو مرحله‌ای را در آن فهرست مشاهده کنید.

برای فاش کردن کلیک کنید احتمالاً تلاش گوگل برای افزودن سطح دیگری از امنیت با سخت‌تر کردن نگاه کردن به صفحه نمایش گوشی و برداشتن چیزی برای افرادی که در مجاورت فیزیکی شما هستند، بوده است. سپس دوباره، کدها در حال حاضر هر 30 ثانیه تغییر می‌کنند، بنابراین مشخص نیست که این معیار چقدر مؤثر بوده است. یکی از مزیت‌های ناخواسته این ویژگی این بود که چگونه تنها با نشان دادن کدی که می‌خواهید به تمرکز شما کمک کرد.

این به‌روزرسانی هرگز وارد برنامه iOS نشد، که می‌تواند از شما بخواهد قبل از نمایش کدها، شناسه چهره/لمسی را احراز هویت کنید و گزینه خوبی برای اندروید برای موارد استفاده از دستگاه‌های مشترک است.

در همین حال، گوگل یادداشت‌های انتشار فروشگاه Play Authenticator را به‌روزرسانی کرده است تا بگوید که «رمزگذاری دستگاه را به ذخیره‌سازی مقادیر مخفی اضافه کرده است». هیچ تغییر دیگری در برنامه وجود ندارد و آخرین نسخه Google Authenticator در اوایل این هفته به طور گسترده عرضه شد.

اطلاعات بیشتر در Google Authenticator:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور