Pixel Watch جعبه گشایی زود هنگام و ظاهری فیزیکی قاب دارد

ما قبلاً بسته بندی Pixel Watch را از بالا دیده بودیم، و اکنون پوشیدنی گوگل قبل از اعلام روز پنجشنبه جعبه گشایی شده است.

امروز بعد از ظهر در Reddit به اشتراک گذاشته شد، می بینیم که جعبه ضخیم تر از آن چیزی است که در ابتدا تصور می کردیم. (این اساسا یک جعبه کنترلر Stadia کوچکتر است.) بند فعال از قبل به Pixel Watch متصل شده است و کل آن دور یک تکه مقوای کشیده پیچیده شده است که وقتی از کناری به آن نگاه کنید به شکل قرص است. این نمایش که بلافاصله شی را نشان می دهد، کاری است که به طور سنتی توسط ساعت سازان مکانیکی با یک بالش پارچه ای کوچک انجام می شود.

به نظر می رسد این پوشیدنی با سیم کابل شارژ مغناطیسی USB-C در زیر آن وصل شده است. اگر چنین است، این به طرز هوشمندانه ای از اتصال مغناطیسی موجود برای نگه داشتن دستگاه در جای خود و توقف حرکت در داخل جعبه استفاده می کند.

ضمناً دستورالعمل ها و جزوات مختلف دیگری نیز داخل آن موجود است. این مدل براق استیل ضد زنگ با بند زغالی است. به نظر می رسد (تصویر پنجم را ببینید) فاصله کمی بین بند و قاب ساعت وجود دارد. ما همچنین نگاهی به میزان خروج ساقه تاج از بدن داریم.

در عکس دیگری که با این جعبه گشایی به اشتراک گذاشته شده است، نگاهی به قاب بدنام پیکسل واچ می اندازیم. صفحه نمایش/دستگاه خاموش است، اما نمای جانبی بسیار آشکار است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: