Google Photos میانبر اسکرین شات ها را در اندروید دریافت می کند

اخیراً، Google Photos بر اسکرین شات ها تأکید کرده است و برنامه اندروید اکنون میانبر برنامه ای را برای مشاهده سریع آنها ارائه می دهد.

با فشار طولانی بر روی نماد برنامه، افزودن «نمایش اسکرین شات» در کنار «آزاد کردن فضا» و «احساس خوش شانسی هستم» را نشان می دهد. این اولین میانبر برنامه ای است که ظاهر می شود و شما را به پوشه «Screenshots» دستگاهتان می برد، که دارای علامت تیک اخیراً بهینه سازی شده برای انتخاب همه تصاویر و ویدیوهای یک روز است.

این شما را از اینکه مجبور شوید ابتدا به برگه کتابخانه بروید و سپس پوشه مناسب را در چرخ فلک «روی دستگاه» پیدا کنید، نجات می‌دهد. مانند دیگران، می توانید میانبر را بکشید و مستقیماً روی صفحه اصلی خود قرار دهید.

این میانبر به دنبال یکی دیگر از Google Photos است که برای کاربرانی که اسکرین شات ها را در فضای ابری پشتیبان نمی گیرند، معرفی کرده است. در بالای شبکه اصلی عکس ظاهر می شود و عکس های “جدید” را یادداشت می کند:

این کار اسکرین شات های شما را از تمام خاطرات دیگرتان جدا نگه می دارد، اما اگر فوراً کاری را با اسکرین شات انجام ندهید، ممکن است فراموش کنید که در وهله اول آن را ذخیره کرده اید (می دانم که انجام می دهم).

اضافه شدن اخیر پس از آن صورت می‌گیرد که گوگل هنگام انتخاب انبوه تصاویر، رابط کاربری طولانی مدت را دوباره طراحی کرد، در حالی که Photos قبلاً تب جدید اشتراک‌گذاری را راه‌اندازی کرده بود. بازسازی کتابخانه در همان زمان اعلام شد، اما به حالت تعلیق درآمد تا امکان تکرار بیشتر فراهم شود.

این میانبر تصاویر Google Photos از نسخه 5.97 به طور گسترده ارائه شده است.

اطلاعات بیشتر در Google Photos:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: