Google Meet ابزار جدید تخته سفید Miro را اضافه می کند

علاوه بر برنامه‌های شخص اول، Google Workspace می‌خواهد ابزارهای شخص ثالث را در گردش کار موجود کاربر ادغام کند. Google Meet اکنون گزینه سفید دیگری با Miro دارد.

به روز رسانی 7/13/22: همانطور که تقریبا یک سال پیش اعلام شد، Miro اکنون به طور کلی در Google Meet در دسترس است. این «برنامه تخته سفید مشارکتی آنلاین شخص ثالث» دسترسی مهمان را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به ایجاد حساب Miro، «برد را راه‌اندازی کنید و آن را تا 24 ساعت ذخیره کنید». برای شروع، روی دکمه «فعالیت‌ها» (شکل‌ها) در گوشه سمت راست پایین پنجره Meet ضربه بزنید. «Miro» در انتهای این فهرست در قسمت «افزونه‌ها» ظاهر می‌شود.

پس از انتخاب یک تابلو، Miro راه‌اندازی می‌شود و همه شرکت‌کنندگان جلسه و ویژگی‌های Meet را در پانل کناری موجود می‌بینید. می‌توانید گپ بزنید، دست را بلند کنید، در نظرسنجی‌ها شرکت کنید و از همه ویژگی‌های Meet که دوست دارید استفاده کنید، همه اینها بدون نیاز به دور شدن از Miro.

Google می‌خواهد Meet به «بسیاری از ابزارهای همکاری و بهره‌وری که قبلاً استفاده می‌کنید» بیاید. این “در سه ماهه آینده” اتفاق خواهد افتاد.

  • برای همه مشتریان Google Workspace و همچنین مشتریان قدیمی G Suite Basic و Business در دسترس است
  • در دسترس کاربرانی که دارای حساب های شخصی گوگل هستند
  • برای کاربران دارای حساب Google Family Link یا کاربران زیر ۱۸ سال در دسترس نیست.

اصلی 8/4/21: Miro یک تخته سفید مشترک ارائه می دهد که از قبل با Google Docs، Sheets و Slides ادغام شده است. اسناد مشترک را می توان برای مشاهده و ویرایش سریع در یک بوم Miro جاسازی کرد تا “تمام قطعات یک پروژه را از یک فضای مشترک تجسم و مدیریت کند.” به عنوان مثال، می‌توانید خطوط ارتباطی بین فایل‌ها بکشید، یادداشت‌های چسبناک بنویسید، با ایموجی نشانه‌گذاری کنید و از ابزارهای تایمر استفاده کنید.

همچنین می‌توانید بردهای Miro خود را در Drive ذخیره کنید و Docs، Sheets و Slides به‌طور خودکار در هر دو برنامه همگام‌سازی شوند، بنابراین همیشه با جدیدترین محتوا کار می‌کنید.

یکپارچگی موجود دیگر به شما امکان می‌دهد تابلوهای Miro را به دعوت‌نامه‌های Google Calendar اضافه کنید تا همه شرکت‌کنندگان رویداد جزئیات لازم را برای شروع کار داشته باشند.

در اوایل سال 2022، Miro با Google Meet ادغام می‌شود تا کاربران در حین تماس به تخته سفید دسترسی داشته باشند. فیدهای ویدیویی افراد در پانل سمت راست و Miro در سمت چپ به عنوان یک فعالیت “همکاری” ظاهر می شود.

این مشابه است، اما کمی متفاوت با روشی است که کاربران به زودی می توانند یک تماس Meet را مستقیماً در پنجره Docs فعلی خود از طریق یک رابط کاربری پانل یکسان (که در زیر مشاهده می کنید) راه اندازی کنند. در باز کردن دسترسی به اشخاص ثالث، Google به کار خود برای گسترش در دسترس بودن Meet ادامه می‌دهد.

Miro نسبت به برنامه Jamboard شخص اول گوگل که در حال حاضر به عنوان یک ابزار مشارکتی در Google Meet ادغام شده است و پایگاه کاربران آموزشی بزرگی دارد، تا حدودی بر بهره وری متمرکز است.

برنامه Miro را در Workspace با اعتبار موجود خود امتحان کنید یا در Workspace و Miro ثبت نام کنید تا با هم از نسخه های رایگان استفاده کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: