سامسونگ اهداف بلندی را برای Galaxy Z Flip 5 در نظر گرفته است

هنوز چند هفته تا معرفی گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 فاصله داریم، اما شایعاتی در مورد گلکسی زد فولد 5 و فلیپ 5 و اهداف عالی سامسونگ برای این سری منتشر شده است.

ETNews گزارش می دهد که سامسونگ اهداف بزرگی برای گوشی های هوشمند تاشو آینده خود دارد.

حتی قبل از معرفی رسمی گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4، سامسونگ ظاهراً قصد دارد حدود 15 میلیون دستگاه از این دو گوشی را با هم بفروشد و بیش از 10 میلیون دستگاه از گلکسی زد فولد 5 و فلیپ 5 را در نیمه دوم به فروش برساند. تنها در سال 2023 اینها مطمئناً اعداد بزرگی هستند و بسیار بیشتر از آنچه سامسونگ با Fold 3 و Flip 3 موجود مدیریت کرد، که در مجموع حدود 7.1 میلیون دستگاه در یک جهش بسیار زیاد نسبت به سال قبل فروخت.

قابل ذکر است، در اینجا تاکید زیادی بر فرم فاکتور Z Flip وجود دارد. با نسل پنجم، هدف سامسونگ 10 میلیون دستگاه به تنها دو میلیون دستگاه Fold 5، اما هشت میلیون دستگاه Flip 5 کاهش می یابد.

در کنار این جزئیات، این گزارش همچنین برخی از اولین جزئیات در مورد Galaxy Z Fold 5 و Z Flip 5 را ارائه می دهد.

با نگاهی به گلکسی زد فولد 5، انتظار می‌رود این گوشی از سه سنسور تصویر پشتی استفاده کند که دوربین اصلی آن ISOCELL GN3 50 مگاپیکسلی است. همچنین به دوربین جلوی 12 مگاپیکسلی اشاره شده است، اما سنسور جلوی دوم وجود ندارد. با در نظر گرفتن این موضوع، به نظر می رسد ممکن است سامسونگ در حال برنامه ریزی برای ارتقای دوربین سلفی زیر نمایشگر یا به احتمال کمتر، حذف کامل دوربین سلفی از صفحه نمایش داخلی باشد.

مطالب پیشنهادی  گوگل جستجوی خرده فروشی را برای سایت های تجارت الکترونیک معرفی می کند

برای گلکسی زد فلیپ 5، ظاهرا جزئیات دوربین نهایی نشده است.

یکی دیگر از جزئیات ذکر شده در اینجا این است که سامسونگ ظاهراً قصد دارد از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 برای Fold 5 و Flip 5 استفاده کند. استفاده از تراشه پرچمدار کوالکام جای تعجب ندارد، زیرا این الگو از زمان گلکسی فولد اصلی بوده است. . انتظار می رود Fold 4 و Flip 4 از Snapdragon 8+ Gen 1 استفاده کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور