عملی: پوسته پیکسل 6 dbrand چیزی را به هیچ تبدیل می کند

Nothing Phone (1) طراحی واقعاً منحصر به فردی دارد – این را نمی توان انکار کرد. گلیف های LED همراه با قسمت داخلی سفید فوق العاده به نظر می رسند. dbrand هم باید همینطور فکر می‌کرد، زیرا آنها پوسته‌های Something را منتشر کردند، نسخه‌ای به سبک Nothing از پوسته‌های Teardown این شرکت.

dbrand پوسته Something را برای Pixel 6 Pro و یک قاب Grip با پوسته Something روی آن فرستاد. هر دو کاملاً خارق‌العاده به نظر می‌رسند و ظاهر خوبی از نسخه‌ای استایل شده از قسمت‌های داخلی دستگاه می‌دهند. این دستگاه دارای تمام سخت افزارهای اصلی پیکسل 6 پرو است، اما سفید شده و نمایش داده می شود. این طراحی بر روی سیم پیچ شارژ بی سیم تمرکز زیادی دارد و در عین حال به بدنه آلومینیومی اطراف دستگاه اضافه می کند.

پوسته‌های Something فقط در رنگ سفید موجود هستند، برخلاف Nothing Phone (1) که رنگ مشکی نیز دارد. رنگ مشکی در چنین سبکی احتمالاً به اندازه رنگ سفید چشمگیر نخواهد بود.

dbrand something grip case در پیکسل 6 پرو

پوسته ها همچنین دارای پیچ های آشکار و نقطه قرمز زیادی هستند که همه آنها در اطراف Nothing Phone یافت می شوند (1). dbrand در تقلید از سبک Phone (1) در Pixel 6 Pro واقعاً خوب عمل می کند.

در حال حاضر، دو گوشی اندرویدی وجود دارد که dbrand در حال ساخت چیزی برای آنها است – Galaxy S22 Ultra و Pixel 6 Pro. هر دو پوسته بر اساس پوسته های dbrand teardown ساخته شده اند و سپس برای مطابقت با زبان طراحی Nothing سفارشی شده اند. هر پوست حدود یک هفته طول می کشد تا به این ظاهر مینیمال و شیک ویرایش شود.

dbrand Something روی S22 Ultra iPhone 13 Pro Max Pixel 6 Pro ظاهر می شود

پوسته‌های Something برای شارژر iPhone 13 Pro Max و MagSafe نیز موجود است. dbrand می‌گوید که روی پوسته‌های Something برای Nintendo Switch و Steam Deck نیز کار می‌کنند، اما تاریخ مشخصی در مورد زمان عرضه آن‌ها مشخص نیست. آنها همچنین فرم درخواست را زیر نظر خواهند داشت تا ببینند آیا علاقه کافی به سایر دستگاه‌ها برای ارزشمند کردن طراحی پوسته وجود دارد یا خیر.

می‌توانید پوسته‌های جدید Something را برای Pixel 6 Pro یا هر دستگاه پشتیبانی‌شده‌ای از وب‌سایت رسمی dbrand دریافت کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور