Galaxy Watch 3 و Active 2 به روز رسانی تایزن، واچ فیس های جدید را می بینند

سامسونگ دقیقاً به قول خود دست از گلکسی واچ 3 یا اکتیو 2 برنمی‌دارد. این شرکت برخی از ویژگی‌های جدید گلکسی واچ 5 را در به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید تایزن برای گلکسی واچ 3 و اکتیو 2 آورده است.

این هفته، سامسونگ چند تغییر بزرگ را در چندین دستگاه اعلام کرد. این تغییرات شامل به‌روزرسانی پیش‌بینی‌شده اندروید 12L برای گوشی‌های تاشو قدیمی‌تر این شرکت، از جمله Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3 است.

فراتر از آن، سامسونگ برای کسانی که هنوز گلکسی واچ 3 و اکتیو 2 را اجرا می کنند، امکانات اضافی را در نظر گرفته است. به روز رسانی جدید تایزن قرار است برای واچ 3 و اکتیو 2 ارائه شود که چند صفحه ساعت را به همراه خواهد داشت که در این برند مشخص شده بودند. -جدید گلکسی واچ 5. این واچ فیس ها هم شامل Gradient number و هم Pro analog – هر دو صفحه ساعت با ظاهری جامد هستند.

آنالوگ حرفه ای در گلکسی واچ 5

این به‌روزرسانی جدید تایزن به جلوه‌های بصری ختم نمی‌شود. در سراسر صفحه، این کاربران همچنین شاهد اضافه شدن تشخیص خروپف به ساعت های هوشمند خود خواهند بود. تشخیص خروپف یکی از اصلی‌ترین دستگاه‌های Galaxy Watch جدید بوده است و دیدن آن برای دستگاه‌های قدیمی‌تر نیز بسیار خوب است. برای اضافه کردن به آن، ECG و نظارت بر فشار خون به مناطق بیشتری می‌آیند که در آن تأیید شده است، بنابراین اگر در هر یک از 24 بازار اضافه شده زندگی می‌کنید، این امکان وجود دارد که این ویژگی‌ها را به دستگاه خود نیز مشاهده کنید.

اگرچه ممکن است به‌روزرسانی کوچکی به نظر برسد، اما این یک نشانه بزرگ برای کاربران سامسونگ است. سال گذشته، این شرکت قول بزرگی داد و سه سال پشتیبانی از Galaxy Watch 3 و Active 2 خود را اعلام کرد. این دوره سه ساله در عرض یک سال برای Watch 3 و امسال برای Active 2 به پایان می رسد. با توجه به این جدول زمانی، بسیار خوب است که می بینیم سامسونگ به آن پایبند است و نه تنها به روز رسانی های امنیتی را ارائه می دهد، بلکه کیفیت زندگی را نیز ارائه می دهد. به روز رسانی هایی مانند آنچه اخیراً اعلام شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: