رندرهای Galaxy Buds 2 Pro هدفون های بعدی سامسونگ را نشان می دهد

اکنون به لطف رندرهای متحرک سه بعدی، اولین نگاه خود را به هدفون رده بالای بعدی سامسونگ، Galaxy Buds 2 Pro داریم.

سامسونگ به طور پیوسته برای ایجاد برخی از هدفون‌های محبوب‌تر برای طرفداران اندروید، که به عنوان رقابتی سرسخت در برابر AirPods اپل و Pixel Buds گوگل عمل می‌کند، شهرت پیدا کرده است. اکنون به یک سال از عرضه Galaxy Buds 2 در کنار سری Galaxy Watch 4 نزدیک می شویم.

امسال، به نظر می رسد که سامسونگ برنامه عرضه را خیلی تغییر نمی دهد، زیرا شواهدی از Galaxy Watch 5 در چند ماه گذشته ظاهر شده است. برای مطابقت با سال گذشته، سامسونگ احتمالاً مجموعه بعدی هدفون خود را در مراسم رونمایی بعدی خواهد آورد.

با حسن نیت از افشاگر محترم Evan Blass و 91Mobiles، می‌توانیم به طراحی چیزی که «Galaxy Buds 2 Pro» نامیده می‌شود، از نزدیک نگاه کنیم. جای تعجب نیست که رندرها نشان می‌دهند که طراحی بدنه و هدفون در مقایسه با Galaxy Buds Pro ژانویه گذشته تغییر چندانی نکرده است.

شما همان طراحی تاشو را برای قاب شارژ خواهید یافت، با درگاه USB-C در پشت. قابل توجه ترین تفاوت، گنجاندن سایه جدید “Bora Purple” است که گفته می شود با سایر سخت افزارهای عرضه شده در رویداد بعدی Galaxy Unpacked مطابقت دارد. رنگ بنفش جدید به گزینه های سنتی تر سفید و گرافیت (مشکی) می پیوندد.

طبق معمول، Galaxy Buds 2 Pro – با اسم رمز “Zenith” – دارای “Sound by AKG” نشان داده می شود. با این حال، فراتر از آن، اطلاعات کمی در مورد مجموعه ویژگی‌ها و ارتقای احتمالی این هدفون‌های جدید وجود دارد. در بررسی ما، متوجه شدیم که Galaxy Buds Pro اصلی هنوز از نظر حذف نویز فضایی برای بهبود دارد.

از آنجایی که گوگل در حال آماده شدن برای راه اندازی مجموعه ای از Pixel Buds Pro است که حذف نویز را در هفته های آینده ارائه می کند، باید دید که چگونه آنها با Galaxy Buds 2 Pro مقایسه می شوند، زمانی که سامسونگ این مجموعه را اواخر امسال عرضه می کند.

تصویر سرصفحه: Galaxy Buds Pro (2021)

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: