Google Pixel’s At a Glance وضعیت اشتراک‌گذاری سواری را آماده می‌کند، بیشتر

از امروز، At a Glance on Pixel دارای 14 قابلیت متمایز است و گوگل در حال آماده سازی سه قابلیت دیگر است که وضعیت اشتراک سواری قابل توجه ترین آنهاست.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، کامپایل کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.

در ابتدای این هفته، ویژگی «تایمر متقابل دستگاه» را برای «در یک نگاه» نشان دادیم که نشان می‌دهد چه چیزی روی نمایشگرهای هوشمند و بلندگوهای دستیار شما تنظیم شده است. Google همچنین از ماه آوریل روی نمایش اطلاعات «تحویل غذا» روی قفل و صفحه اصلی شما کار کرده است.

نسخه S.21 سیستم هوشمند Android (ASI) که به قدرت در یک نگاه و سایر ویژگی‌های هوشمند مانند Now Playing و Live Captions کمک می‌کند، اکنون در حال عرضه است. آن به‌روزرسانی ASI رشته‌هایی را درباره دو قابلیتی که ما ردیابی کرده‌ایم و همچنین قابلیت سوم را معرفی می‌کند:

  • تایمر متقابل دستگاه
    • اطلاعات تایمر از دستگاه های خانه شما
  • تحویل غذا
    • وضعیت ورود برای تحویل غذا
  • سرویس اشتراک سواری
    • وضعیت سواری خود را نشان دهید

به نظر می‌رسد سرویس‌های Ridesharing مورد بحث Lyft و Uber هستند تا در یک نگاه نشان دهند که یک وسیله نقلیه چقدر فاصله دارد و زمانی که Pixel شما قفل است راحت خواهد بود. این شبیه کاری است که iOS 16 با اعلان‌های زنده روی صفحه قفل اواخر سال جاری انجام می‌دهد، که از Uber نیز به عنوان نمونه روی صحنه استفاده می‌کند.

DoorDash با ادغام تحویل غذا در یک نگاه کار می کند و می تواند برای رستوران ها و خواربارفروشی ها اعمال شود. گوگل امیدوار است در آینده لیست خدمات شخص ثالث را گسترش دهد.

از نظر راه‌اندازی، گوگل تا کنون توسعه در یک نگاه را با Pixel Feature Drops مرتبط کرده است. اگر سال های گذشته نشانه ای باشد، سال بعدی باید مصادف با انتشار اندروید 13 باشد.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

کایل برادشاو در این مقاله مشارکت داشت.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: