From Zero to Hero: A Defi Startup Story

منابع مالی غیر متمرکز – DeFi – طی دو سال گذشته افزایش یافته است. یک استارتاپ از صفر به حفاظت از 50 میلیارد دلار از وجوه کاربران در کمتر از یک سال رسیده است. میچل آمادور ، مدیرعامل Immunefi ، بیش از 5 میلیون دلار پاداش پرداخت کرده است. او می گوید هیچ ایده ای از مقیاس وسیع آنچه در پیش است یا پیچیدگی موضوع ندارد. امنیت سایبری تا مدتی به عنوان موضوعی داغ باقی خواهد ماند ، به ویژه در DeFi که همچنان در حال افزایش است.

تصویر
عکس پروفایل استوارت راجرز هکر نون

استوارت راجرز

روزنامه نگار ، سخنران ، بنیانگذار ، موسیقیدان ، عکاس و عشایر دیجیتال.

منابع مالی غیر متمرکز – DeFi – طی دو سال گذشته افزایش یافته است. و با هر بخش فناوری جدید که به سرعت در حال حرکت است ، برخی از مردم سعی خواهند کرد از مزایای این صنعت استفاده کنند ، این بدان معناست که امنیت DeFi یک بخش پررونق است زیرا ما در برابر افزایش فزاینده هک ها ، نقض ها و سوء استفاده ها محافظت می کنیم.

یک استارتاپ – Immunefi – از صفر به حمایت 50 میلیارد دلاری از وجوه کاربران در کمتر از یک سال رسیده است. یک پلتفرم جایزه اشکال ، که به هر کسی که بتواند راهی برای استفاده از پروژه های بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده پیدا کند ، پاداش های قابل توجهی ارائه می دهد ، تا کنون بیش از 5 میلیون دلار پاداش پرداخت کرده است. در حال حاضر 40 میلیون دلار دیگر به نمایندگی از مشتریان خود ارائه می دهد.

این تأثیرگذار است ، اما راه موفقیت آسان نبوده است.

شروع آمادور

“من نفهمیدم چه …