WTF با اثبات تاریخ سولانا اتفاق افتاده است؟

اندرو لوین ، مدیرعامل Koinos می گوید سولانا هفته گذشته 17 ساعت تعطیل بود. او می گوید وقتی همه چیز خراب می شود ، این شکستگی ها اغلب جزئیات جالبی در مورد یک پروژه و تصمیمات طراحی آنها را آشکار می کند. سولانا ثابت نکرده است که اثبات سابقه برای افزایش مقیاس معاملات بلاک چین ضروری است. هزینه های حل آنها بسیار زیاد است و هدف بلاک چین را به طور کامل شکست می دهد! اجرای یک گره کاملاً غیرقابل دسترسی است و همیشه به این دلیل است که این ویژگی سولانا است ، نه یک اشکال.

تصویر
اندرو لوین هکر عکس پروفایل نون

اندرو لوین

مدیر عامل گروه Koinos ، سازندگان بلاک چین Koinos

من اندرو لوین ، مدیرعامل گروه Koinos هستم ، جایی که ماموریت ما این است که به مردم کمک کنیم تا از بلاک چین به نفع بشریت استفاده کنند. بنابراین وقتی دیدیم که یکی از سریع ترین رشد بلاکچین ها در فضا ، سولانا ، 17 ساعت کامل از کار افتاده است ، تصمیم گرفتیم در مورد آن پروتکل تحقیق کنیم تا بفهمیم چه چیزی اشتباه کرده است ، زیرا این مدت زمان زیادی است که ارزش آن 4 میلیارد دلار است. بدون توجه به اینکه خودتان را بتا می نامید یا خیر ، غیرقابل دسترسی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=RQ0CabrfO_k

اما به خاطر داشته باشید که فقط به این دلیل که ما به یک رویداد منفی نگاه می کنیم ، به این معنی نیست که ما کل پروژه را محکوم می کنیم. فقط وقتی همه چیز خراب می شود ، اغلب این شکستگی ها چیزهای جالبی را نشان می دهند …