چهار راه برای به اشتراک گذاشتن ارزش های خود با خریداران

بطری های قدیمی را به تجارت جدید تبدیل کنید

اگر بازیافت در فروشگاه را پیشنهاد می کنید، به خریداران آگاه از محیط زیست اطلاع دهید. پذیرش اقلام کوچکتر برای بازیافت – مانند باتری، کیسه های پلاستیکی، یا حتی بسته بندی که محصولات شما در آن فروخته می شود – می تواند برای برخی از مصرف کنندگان فاکتورهای مهمی باشد. به عنوان مثال، این آرایشگاه در پاریس، بازیافت در فروشگاه را ارائه می دهد تا به مشتریان تکراری برای بازگرداندن محصولات استفاده شده خود پاداش دهد.

حمایت خود را نشان دهید

در کشورهای سراسر جهان، تعداد فزاینده ای از جوانان با جامعه LGBTQ+ همذات پنداری می کنند. در بریتانیا، تعداد افراد بالای 16 سال که خود را لزبین، همجنس‌گرا یا دوجنس‌گرا معرفی می‌کنند از سال 2014 تقریباً دو برابر شده است، و در ایالات متحده تقریباً یک نفر از هر پنج بزرگسال نسل Z به‌عنوان LGBT شناخته می‌شود – تقریباً دو برابر نسل قبلی.

به‌عنوان یک کسب‌وکار، می‌توانید با افزودن ویژگی‌های «LGBTQ+ friendly» یا «Transgender safespace» به نمایه کسب‌وکار خود، حمایت خود را نشان دهید. برای این آرایشگاه متعلق به LGBTQ+، داشتن نماد سازگار با LGBTQ+ در نمایه تجاری آن به آن اجازه می دهد تا هم متمایز شود و هم مشتریانی را فراتر از منطقه نزدیک خود جذب کند.

آیا شما یک کسب و کار متعلق به زنان هستید؟

با افزایش دید خود با افرادی که به دنبال حمایت از زنان در تجارت هستند، یافتن و حمایت از مشاغل تحت مالکیت زنان را آسان تر کنید. از سال 2017 دونا ایوانز رهبری She Moves، یک شرکت حمل‌ونقل زنانه را بر عهده داشته است و در طول سال‌ها متوجه شده است که «بسیاری از مشتریان ما می‌گویند که با تیم زنانه ما احساس راحتی بیشتری می‌کنند، اما اکثر مشتریان ما را صرفاً به این دلیل انتخاب می‌کنند. از شهرت ماست. افزودن ویژگی «شناسایی به عنوان متعلق به زنان» به نمایه کسب‌وکار آن‌ها می‌تواند نقطه فروش منحصربه‌فردی برای حک کردن جایگاه شما باشد.

گزینه هایی را برای همه مشتریان ارائه دهید

درخواست های جستجوی بریتانیا در رابطه با ناتوانی در سال گذشته افزایش یافته است. از ویژگی‌های دسترس‌پذیری در نمایه خود استفاده کنید تا دوستی فروشگاه خود با صندلی چرخدار را برجسته کنید.

با نمایه کسب و کار به جامعه محلی خود ضربه بزنید

افزودن ویژگی‌ها به نمایه کسب‌وکار شما می‌تواند راهی عالی برای ارتباط با ارزش‌های مشترک جامعه شما باشد. فقط چند دقیقه طول می کشد تا ویژگی ها را به نمایه کسب و کار خود اضافه کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور