5 راه برای افزایش سرعت سایت و بهبود سئو

چند سال پیش، گوگل با گنجاندن سرعت صفحه وب به عنوان عامل اصلی در تعیین رتبه سایت، پرهای شرکت های بهینه سازی موتورهای جستجو را به هم زد. در دراز مدت، این احتمالا برای بهترین است. هیچ‌کس نمی‌خواهد از سایتی که به‌شدت کند است، بگردید – و البته از آن خرید کنید. اما در کوتاه مدت، ممکن است به این معنی باشد که سایت شما نیاز به توجه فوری دارد. بیایید درست وارد شویم و به 5 تاکتیکی که برای افزایش سرعت سایت استفاده می کنیم نگاهی بیندازیم.

1. به طور مداوم بر سرعت سایت خود نظارت کنید

اگر خودتان آن را بررسی نکنید، چگونه متوجه خواهید شد که بازدیدکنندگان در صفحات شما چه چیزی را تجربه می کنند؟ این یک تمرین خوب است که به طور منظم سایت خود را تحت نظارت بر سرعت قرار دهید. ابزارهای آنلاین رایگان زیادی برای انجام این کار وجود دارد، از جمله مهمترین آنها Google Analytics Site Speed ​​Monitor و برنامه Pingdom’s Page Loading Time. این امر در هنگام تلاش برای افزایش سرعت سایت ضروری است.

2. سرور خود را ارتقا دهید

اگر ابزار پولی برای ارتقاء دارید، خرید سرور اختصاصی یا VPS را در نظر بگیرید. بسیاری از خدمات میزبانی وب مقرون به صرفه – به ویژه آنهایی که میزبانی رایگان ارائه می دهند – شما را در یک حساب میزبانی مشترک قرار می دهند و در نتیجه شما را به مقدار مشترک حافظه و استفاده از CPU محدود می کنند.

3. فایل ها و کدهای خود را ساده کنید

این روش شامل بسیاری از گزینه های جامد است که باید به طور منحصر به فردی برای سایت شما ارائه شوند. برای شروع، ممکن است بهتر باشد با یک موتور تست سرعت آنلاین برای توصیه هایی در مورد اینکه کدام فایل ها را بهینه کنید بررسی کنید. این می تواند یکی از موارد زیر باشد: کد سمت سرور، تکه های کد اسکریپت، استفاده از CSS sprites یا بهینه سازی تصویر.

مطالب پیشنهادی  Gmail Material شما به طور گسترده‌تری طراحی مجدد می‌کنید

4. از Browser Caching استفاده کنید

اگر احساس می‌کنید که وب‌سایت شما در حال حاضر تعداد زیادی بازدیدکننده و بازدید از صفحه در روز دارد، می‌توانید از کش مرورگر استفاده کنید. هنگامی که یک بازدیدکننده وب سایت شما را بررسی می کند، صفحات و منابع استاتیک آن در رایانه کاربر ذخیره می شوند (یا کش می شوند). به محض بازگشت بازدیدکننده، مرورگر به سادگی نسخه کش شده سایت شما را فراخوانی می کند. می‌توانید تعیین کنید کدام صفحات خاص را می‌توانید در حافظه پنهان نگه دارید، و چقدر طول می‌کشد تا حافظه پنهان بازخوانی یا حذف شود.

5. از یک شبکه تحویل محتوا (CDN) استفاده کنید

این شبیه به کش مرورگر است. اما به جای اینکه رایانه بازدیدکننده منابع ذخیره شده را تولید و ذخیره کند، شبکه ای از سرورها ذخیره سازی را انجام می دهند. این سرورها فوق العاده سریع هستند و صفحات را به سرعت در اختیار بازدیدکنندگان سایت شما قرار می دهند.

به یک شریک سئو نیاز دارید؟

آژانس سئوی ما از تکنیک های اثبات شده در زمان استفاده می کند تا نیازهای تجاری مشتریان خود را هدف قرار دهد و نتایج را مستقیماً به خط نهایی آنها ارائه دهد. از خدمات تحقیق کلمات کلیدی و خدمات ساخت لینک گرفته تا مجموعه کاملی از خدمات محتوای SEO، ما شریک اختصاصی متعهد به موفقیت طولانی مدت شما هستیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور