فسیلی که روی اپلیکیشن همراه ساعت‌های Wear OS 3 خود کار می‌کند

Wear OS 3 در «اواسط تا نیمه دوم سال 2022» برای دستگاه‌های فعلی Snapdragon Wear 4100+ عرضه می‌شود و اکنون متوجه شده‌ایم که Fossil در حال ساخت یک برنامه همراه برای ساعت‌های خود است.

به گفته گوگل، «ساعت‌هایی که Wear OS 3 را اجرا می‌کنند با اپلیکیشن Wear OS سازگار نیستند». سامسونگ برنامه Galaxy Wearable را دارد، در حالی که ما باید جزئیات بیشتری را با معرفی Montblanc Summit 3 در ماه آینده داشته باشیم. ما همچنین نشانه‌هایی از «برنامه Google Pixel Watch» دیده‌ایم.

به نوبه خود، Fossil امروز گفت که برنامه «ساعت‌های هوشمند فسیلی» از ساعت‌های WearOS ما پشتیبانی می‌کند که اواخر امسال به‌روزرسانی WearOS 3 را دریافت کنند. کار، که شامل Google است، ادامه دارد:

بخشی از جریان، ویژگی‌ها، عملکرد و موارد دیگر در برنامه جدید کمی تحت تأثیر نیازهای کل مجموعه ساعت‌های متصل ما قرار دارد. به عنوان بخشی از این، ما با طراحان Google همکاری نزدیک داریم تا به طور جمعی بهترین تجربه کاربری ممکن را برای همه کاربران ارائه دهیم.

این همراه امروز برای خط تولید پوشیدنی های هیبریدی فسیل است. نسخه 5.0 در کنار خط هیبریدی Gen 6 در ماه ژوئن منتشر شد، اگرچه مالکان فعلی طراحی جدید را دوست ندارند. این شکایات منجر به توضیح Fossil در مورد تغییرات برنامه و ذکر Wear OS 3 شد.

به طور کلی، برنامه جدید بازخوردهای زیادی را در مورد ارتقای بهتر ویژگی‌های بیشتر، سفارشی‌سازی برجسته‌تر چهره ساعت، که یکی از موارد درخواستی برتر بود، همراه با خلاصه آمار سلامت و تندرستی در نظر گرفت زیرا مردم آمار دقیق را دریافت کردند. بیش از حد یک نمودار چشمی بود و می خواستم یک نمای خلاصه ساده تری داشته باشید.

9to5Google’s Take

در مقایسه با آنچه قبلاً ارائه شد، Wear OS 3 به OEM ها اجازه می دهد تا بیشتر از تجربه کاربر نهایی برخوردار شوند. این صفحه نمایش کامل با سامسونگ است، اما اگر این نظرات اولیه نشانه ای باشد، می تواند برای افرادی مانند Fossil یک چالش باشد. گروه فسیل واقعاً باید این تجربه را با توجه به اینکه پشت بسیاری از برندهای ساعت قرار دارد، به دست آورد.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS 3:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: