Google به‌روزرسانی کلیدهای عبور و راه‌های جدید محافظت از حساب‌ها را به اشتراک می‌گذارد

گذرواژه‌ها اغلب هسته اصلی مسائل امنیتی سایبری امروزی هستند، به همین دلیل است که ما در طول سال‌ها به ایجاد فناوری جدید احراز هویت ادامه داده‌ایم. در سال 2022، به مناسبت روز جهانی رمز عبور، کلیدهای عبور را راه اندازی کردیم. امروز، مفتخریم که اعلام کنیم که از آن زمان تاکنون بیش از 1 میلیارد بار در بیش از 400 میلیون حساب Google برای احراز هویت کاربران استفاده شده است.

ما همچنین خوشحالیم که گسترش برنامه حفاظت از حساب‌های متقابل و به‌روزرسانی‌های جدید کلیدهای عبور را اعلام کنیم.

گسترش حفاظت از حساب های متقابل

ما در حال گسترش «محافظت بین حساب‌ها» هستیم – برنامه ما برای اشتراک‌گذاری اعلان‌های امنیتی، به روشی حفظ حریم خصوصی، با سایر شرکت‌هایی که برنامه‌ها و سرویس‌های غیر Google را اجرا می‌کنند. این به جلوگیری از نفوذ مجرمان سایبری در یکی از حساب‌های شما و استفاده از آن برای نفوذ به دیگران کمک می‌کند. ما در حال حاضر از 2.4 میلیارد حساب در 3.4 میلیون برنامه و سایت محافظت می کنیم و در حال افزایش همکاری های خود در سراسر صنعت هستیم تا میلیاردها کاربر را به صورت آنلاین ایمن نگه داریم. این بر اساس چارچوب سیگنال‌های مشترک ساخته شده است، که ما به ایجاد و راه‌اندازی آن در سال 2019 کمک کردیم، و در سال آینده مشارکت‌ها و پشتیبانی خود را از این برنامه گسترش می‌دهیم. منتظر بمانید که کدام یک از برنامه ها و سرویس های مورد علاقه شما شروع به استفاده از «محافظت بین حساب» می کند.

Passkeys به نقطه عطفی می رسد و آنچه در مرحله بعد است

در کمتر از یک سال، کلیدهای عبور بیش از 1 میلیارد بار در بیش از 400 میلیون حساب Google برای احراز هویت افراد استفاده شده است. استفاده از کلیدهای رمز آسان است و در برابر فیشینگ مقاوم هستند، تنها با تکیه بر اثر انگشت، اسکن چهره یا پین آنها 50 درصد سریعتر از رمزهای عبور هستند. در واقع، به طور روزانه از کلیدهای عبور برای احراز هویت در حساب‌های Google بیشتر از فرم‌های قدیمی 2SV استفاده می‌شود، مانند گذرواژه‌های یکبار مصرف پیامکی (OTP) و OTP‌های مبتنی بر برنامه (مانند برنامه‌های Authenticator).

  • کلیدهای عبور برای کاربران پرخطر. ما به زودی از استفاده از کلیدهای عبور برای ثبت نام در قوی ترین پیشنهاد امنیتی خود، برنامه حفاظت پیشرفته (APP) پشتیبانی خواهیم کرد. APP از کاربرانی که در معرض بیشترین خطر حملات هدفمند هستند، از جمله کارگران و نامزدهای مبارزات انتخاباتی، روزنامه نگاران، کارکنان حقوق بشر و غیره محافظت می کند. APP به طور سنتی با استفاده از کلیدهای امنیتی سخت افزاری به عنوان عامل دوم مورد نیاز است. اما به زودی کاربران می توانند با هر رمز عبور علاوه بر کلیدهای امنیتی سخت افزاری خود در APP ثبت نام کنند. یا از رمز عبور آنها به عنوان تنها فاکتور یا همراه با رمز عبور استفاده کنید. در یک سال حساس انتخاباتی، ما این ویژگی را برای کاربرانی که بیشتر به آن نیاز دارند ارائه خواهیم کرد و به کار با کارشناسانی مانند Defending Digital Campaigns، بنیاد بین‌المللی سیستم‌های انتخاباتی، مرکز آسیا، Internews و Possible ادامه می‌دهیم تا به حفاظت از جهانی کمک کنیم. کاربران پرخطر
  • انتخاب بیشتر در جایی که کلیدهای عبور خود را ذخیره می کنید. ما خوشحالیم که فروشندگان مستقل مدیریت رمز عبور، مانند 1Password و Dashlane را می بینیم که اکنون از APIهای مدیریت رمز عبور در Android و سایر سیستم عامل ها استفاده می کنند. این نقطه عطف مهم، همراه با قابلیت ذخیره کلیدهای عبور روی کلیدهای امنیتی، کنترل بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور