Google Assistant می تواند به شما یادآوری کند که هشدارهای تعطیلات را تغییر دهید

با کاهش ویژگی‌های مارس، گوگل اعلام کرد که ویجت Pixel’s At a Glance می‌تواند «یادآوری‌هایی برای خاموش کردن زنگ ساعت شما در صورتی که روز بعد تعطیل است» ارائه دهد. این یادآوری‌ها برای تغییر زنگ ساعت ممکن است از طریق Google Assistant کار کنند.

پیش از روز کانادا، یکی از مالکان پیکسل اعلان دستیار Google دریافت کرده است. عنوان “فردا روز کانادا است” به دنبال آن است:

برای تغییر ضربه بزنید [x] زنگ خطر. هشدار.”

باز کردن اعلان به سادگی شما را به تب Alarm می برد تا اقدامی انجام دهید و تنظیمات را انجام دهید. از اعلامیه ماه مارس گوگل، به نظر می رسید که این یادآوری در ویجت در یک نگاه در کنار ادغام های برنامه ساعت موجود برای زمان خواب و تایمر و کرونومتر ظاهر می شود. گفتنی است، هیچ تغییر تنظیماتی برای آن وجود ندارد.

به‌نظر نمی‌رسد امروز این‌طور باشد، اما در را برای یادآوری‌هایی باز می‌کند که زنگ هشدار شما را فراتر از پیکسل از طریق Google Assistant تغییر دهند. در واقع، اگر این ویژگی فقط در برنامه ساعت گوگل ادغام شود، ممکن است منطقی تر باشد. این می‌تواند به درخواست‌های هوشمندتر اجازه دهد که زمان جدیدی را بر اساس برنامه آخر هفته فعلی شما پیشنهاد می‌کنند. حداقل، مکث زنگ هشدار یک روزه مفید خواهد بود.

صرف نظر از نحوه اجرای آن، داشتن یک ویژگی کمکی خوب است.

اطلاعات بیشتر در مورد دستیار گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

مطالب پیشنهادی  گوگل پادکست های جاسازی شده را از نتایج جستجو حذف می کند

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور