چگونه کسب و کارهای کوچک از گوگل برای موفقیت استفاده می کنند

این تیم از Google Workspace برای همکاری و سازماندهی ماندن استفاده می‌کند و از Google Ads برای هدایت ترافیک به وب‌سایت Speeko استفاده می‌کند. کلیک‌ها از 80 به 80000 در ماه در سال 2023 افزایش یافت.[Ads is] نیکو، یکی از دریافت‌کنندگان Google for Startups Founders در سال 2023، می‌گوید: استفاده آسان برای کسب‌وکارهای کوچک که به‌تازگی در پلتفرم شروع به کار کرده‌اند و تخصص زیادی در راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی ندارند. امروزه Speeko بیش از 300000 کاربر ثبت شده دارد.

اخیراً، Gemini به تیم کمک کرد تا بیش از 400 تمرین را در کتابخانه مربیگری خود ایجاد و به روز کند. نیکو می‌گوید: «این به ما امکان می‌دهد تأثیر بسیار بیشتری داشته باشیم». “من دیده ام که نحوه صحبت کردن شما چقدر اهمیت دارد و می تواند مسیر حرفه ای شما را تغییر دهد. ماموریت ما این است که به مردم با هر زمینه‌ای کمک کنیم که هرگز از صحبت کردن نترسند.â€

هنرمند بومی هاوایی و طراح پارچه Jalene Kanani می خواست جنبه پیچیده ای از زیبایی شناسی فرهنگ خود را برجسته کند. او NOHO HOME توسط Jalene Kanani را در سال 2018 راه اندازی کرد تا دکور و محصولات خانه لوکس را ارائه دهد که به طور واقعی تاریخ و فرهنگ هاوایی را منعکس می کند. او می‌گوید: «در زبان هاوایی، «noho» به معنای «بودن، سکونت کردن یا آمدن» است.

Jalene تمام محصولات برند را طراحی می کند و بسیاری از آنها را در یک کارخانه کوچک در هاوایی تولید می کند. امروزه آنها توسط فروشگاه های بزرگ حمل می شوند.