ایو محصولات خانه هوشمند خود را به اندروید خواهد آورد

Matter قرار است بخش‌های بزرگی از اکوسیستم خانه هوشمند را متحد کند و یکی از عوارض جانبی آن، توانایی محصولاتی است که زمانی تنها با یک دستیار یا دستگاه کار می‌کردند، می‌توانند به مشتریان جدید گسترش یابند. این چیزی است که ایو باید در IFA 2022 به اشتراک بگذارد، جایی که فاش کرد که مجموعه محصولات خانه هوشمند فقط اپل برای اندروید عرضه می شود.

تا پایان سال 2022، ایو اپلیکیشنی را در اندروید منتشر خواهد کرد که برای اولین بار از محصولات خانه هوشمند این برند پشتیبانی می‌کند. پیش از این، Eve تنها با پشتیبانی از iOS و HomeKit در دسترس بود.

ایو می‌گوید که در کنار پشتیبانی از اندروید، Matter از دستیار Google و همچنین الکسا و سامسونگ SmartThings پشتیبانی از محصولات خود را ارائه خواهد کرد.

14 محصول موجود Eve با Matter و به نوبه خود با Android و Google Assistant سازگار خواهند بود. این از طریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای محصولات دارای Thread فعال می‌شود. حوا می گوید:

محدوده بلوتوث سابق Eve اکنون یک مجموعه تمام رشته‌ای است که ۱۴ محصول را ارائه می‌کند که آماده پشتیبانی از Matter هستند. این محصولات Eve با قابلیت Thread که در حال حاضر به طور انحصاری با Apple Home کار می‌کنند، به‌روزرسانی‌های سیستم‌افزار رایگان را دریافت خواهند کرد، بنابراین به مرور زمان، می‌توان از آن‌ها با سایر سیستم‌های خانه هوشمند مانند Amazon Alexa، Google Home یا Samsung SmartThings استفاده کرد. . در کنار این به روز رسانی ها، ایو تا پایان سال جاری نسخه ای از اپلیکیشن حوا را برای اندروید منتشر خواهد کرد.

پیش از توسعه اندروید، ایو محصولات خانه هوشمندی را ارائه کرده است که شامل لامپ/نوار، دوشاخه هوشمند، دوربین‌های امنیتی، سنسورهای حرکت، سنسورهای آب و مانیتور کیفیت هوا می‌شود. در IFA 2022، این برند همچنین MotionBlinds، نسل سوم سوئیچ نور و نسخه جدیدی از دوربین فضای باز خود را به رنگ سفید معرفی کرد. 9to5Mac دارای تفکیک کامل در مورد چیزهای جدید است.

بیشتر در مورد ماده:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: