ارائه آموزش علوم کامپیوتر به 11 میلیون دانش آموز

برای گسترش دسترسی به آموزش CS برای دانش آموزان در جوامع روستایی و کم منابع، ما تعهد خود را به 4-H گسترش می دهیم. با حمایت ما، از سال 2019، 4-H 1.4 میلیون دانش آموز را با مسیرهای آموزشی CS آشنا کرده است که 65٪ آنها در جوامع روستایی هستند. کمک مالی جدیدی که ما ارائه می کنیم، از 4-Hers از طریق برنامه ها و منابع تعاونی توسعه حمایت می کند و به 6 میلیون جوان و بیش از 3500 مربی کمک می کند.

در نهایت، ما به اتحاد مسیرهای آموزشی محاسباتی در حال گسترش (ECEP) کمک مالی خواهیم کرد، یک شبکه ملی که توسط مرکز محاسبات پیشرفته تگزاس در دانشگاه تگزاس در آستین هماهنگ شده است، که هدف آن افزایش مشارکت در آموزش CS از طریق اصلاحات در سطح ایالتی است. . این بودجه ECEP را قادر می‌سازد تا با سیاست‌گذاران، مربیان و سایرین در تغییرات سیستمی همکاری کند که به دانشجویان بیشتری از طیف وسیع‌تری از پیشینه‌ها کمک می‌کند تا درجات مرتبط با محاسبات را دنبال کنند. همچنین از افزودن پنج ایالت جدید به اتحاد ECEP حمایت خواهد کرد و پایه و اساس یک چارچوب ملی را پی ریزی خواهد کرد.

اعلامیه امروز بخشی از ابتکار Grow with Google ما است و شامل کمک مالی از Google.org است. این بر بسیاری از کارهای خوب دیگر در حال انجام است. در اوایل سال جاری، گوگل با بنیاد کشاورزی آمریکا برای آموزش 2000 معلم در زمینه مهارت‌های دیجیتال همکاری کرد و به آنها امکان داد تا پایان سال تحصیلی 2023 به 200000 دانش‌آموز روستایی دسترسی پیدا کنند. و تابستان امسال، من به دیگر مدیران عامل پیوستم تا پیامی در حمایت از آنها ارسال کنم ساخت علم کامپیوتر بخش اساسی هر کلاس K-12.

البته دسترسی به مهارت های محاسباتی و دانش دیجیتال برای بزرگسالان نیز مهم است. بیش از 9 میلیون نفر در ایالات متحده قبلاً مهارت های جدیدی را از طریق Grow with Google آموخته اند – از جمله گواهینامه های شغلی Google، که افراد را برای مشاغل در زمینه های در حال رشد آماده می کند. ما در حال ساخت مدل‌های تامین مالی جدید هستیم تا این برنامه‌ها را به افراد بیشتری تعمیم دهیم و دستمزد کارگران را افزایش دهیم. و ما به همکاری با سازمان ها برای ارائه فرصت های آموزشی محلی، به ویژه در جوامع حاشیه نشین، ادامه خواهیم داد.

ما بر این باوریم که Google و سایر شرکت‌ها وظیفه دارند به افراد کمک کنند تا مهارت‌هایی را که برای یافتن شغل خوب، راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید، و ایجاد پایه‌ای محکم برای خانواده‌هایشان نیاز دارند، به دست آورند – فارغ از سن یا محل زندگی‌شان. آموزش علوم کامپیوتر بخش مهمی از این امر است، و ما مشتاقانه منتظر همکاری با شرکای خود هستیم تا استعداد و انگیزه میلیون ها نفر در جوامع در سراسر ایالات متحده را آزاد کنیم.