Device Connect for Fitbit ابزارهای پوشیدنی را برای مراقبت های بهداشتی ساده می کند

Google Cloud و Fitbit (راه حل‌های سلامت) امروز «Device Connect for Fitbit» را اعلام کردند تا به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و سایر تحقیقات علوم زیستی اجازه دهد داده‌های پوشیدنی را بهتر جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل کنند.

به عنوان مثال، یک سازمان بهداشتی ممکن است به عنوان بخشی از یک مطالعه یا بعد از عمل جراحی برای نظارت بر پیشرفت / بهبودی به شما Fitbit بدهد. پس از رضایت بیماران/شرکت‌کنندگان به اشتراک‌گذاری داده‌ها از طریق «برنامه ثبت‌نام و رضایت بیمار از پیش ساخته‌شده» که به آن‌ها اجازه می‌دهد آنچه ارسال می‌شود را کنترل کنند، محققان می‌توانند آن را با استفاده از BigQuery، Looker و سایر ابزارهای AI/ML تجزیه و تحلیل کنند.

داده های موجود شامل فعالیت، خواب، ضربان تنفس، امتیاز تناسب قلبی (Vo2 Max)، تغییرات ضربان قلب، وزن، تغذیه و Sp02 است.

به دست آوردن یک دید جامع تر از بیمار می تواند بهتر از افراد در سفرهای سلامتی و تندرستی حمایت کند، مشکلات بالقوه سلامتی را زودتر شناسایی کند و بینش عملی را برای کمک به افزایش کارایی تیم مراقبت به پزشکان ارائه دهد. Device Connect for Fitbit به قابلیت تعامل داده ها می پردازد تا “مشاهده نامرئی” را برای سازمان ها ایجاد کند و به کاربران اجازه مدیریت رضایت و کنترل بر داده های آنها را بدهد.

در مجموع، موارد استفاده احتمالی عبارتند از: قبل و بعد از جراحی، مدیریت شرایط مزمن (به عنوان مثال، دیابت)، سلامت جمعیت، تحقیقات بالینی، و برابری سلامت.

Device Connect for Fitbit در حال حاضر توسط بیمارستان آموزشی Haga در هلند برای “پشتیبانی از یک مطالعه جدید در مورد شناسایی زودهنگام و پیشگیری از بیماری های عروقی” در کنار Charge 5 استفاده می شود.

مطالب پیشنهادی  Pixel 6 Pro Face Unlock: چرا گوگل منتشر نکرده است

جزئیات بیشتر درباره Device Connect for Fitbit در اینجا موجود است.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور