این ویجت های جدید گوگل را به آیفون خود اضافه کنید

ما تقریباً در هر قسمت از روزمان به تلفن‌هایمان تکیه می‌کنیم، از پیمایش تا محل کار گرفته تا بازی در برنامه‌های مورد علاقه‌مان. به همین دلیل است که ما همیشه در تلاش هستیم تا دستگاه شما را مفیدتر کنیم، از جمله راه‌های آسان‌تری برای یافتن آنچه نیاز دارید به شما ارائه می‌کنیم و روزتان را روان نگه می‌داریم.

ابزارک‌ها برای برنامه‌های Google بخش بزرگی از نحوه انجام این کار هستند. ویجت‌های Lock Screen ما برای iOS 16 به طور رسمی در دسترس هستند، بنابراین می‌توانید با یک ضربه سریع یا حتی یک نگاه به صفحه قفل آیفون خود به ویژگی‌های برنامه‌های Google مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. بین اینها و ویجت‌های صفحه اصلی ما، همه برنامه‌های Google مورد علاقه شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم.

بیایید نگاهی دقیق‌تر به روش‌های استفاده از همه این ویجت‌های جدید بیندازیم.

صفحه قفل خود را برای کار و بازی سفارشی کنید

یک صفحه قفل جداگانه تنظیم کنید تا در طول روز کاری متمرکز بمانید. ویجت Gmail می‌تواند به‌طور خودکار تعداد پیام‌های جدید را از آخرین باری که صندوق ورودی خود را باز کرده‌اید و در چه دسته‌هایی قرار می‌دهند به شما نشان دهد، و به شما کمک می‌کند حتی اگر در پروژه‌ای ناامید هستید، در بالای ایمیل‌ها بمانید. و با ابزارک‌های Drive ما، می‌توانید یک فایل پیشنهادی یا ستاره‌دار را تنها با یک ضربه باز کنید.