حقایق سرطان سینه را از دستیار Google خود بیاموزید

تقریباً 15 سال از آن بعد از ظهر پنج‌شنبه‌ای می‌گذرد که مادرم با تشخیصی به خانه آمد که زندگی ما را، غیرقابل برگشت و برای همیشه تغییر می‌داد: مرحله دوم سرطان سینه. علیرغم ترس احشایی و همه جانبه ای که با تشخیص سرطان همراه است، انکولوژیست ها به ما اطمینان دادند که او قابل درمان است، که او آنجا خواهد بود تا در عروسی ما برقصد، زنده خواهد ماند تا پیر شود.

اما او در عوض مرد.

سرطان او بیش از حد تهاجمی بود. گزینه های درمانی او تمام شد. فقط دو سال بعد از اینکه کلمه “سرطان” زندگی ما را به دو نیم کرد، او از بین رفت – به دلیل بیماری که اگر زودتر می دانستیم می توانستیم جلوی آن را بگیریم.

متأسفانه این تجربه – این مسیر دردناک، غم انگیز، دلخراش و مدار – توسط افراد زیادی به اشتراک گذاشته شده است. هر سال تقریباً 42000 زن در ایالات متحده به دلیل سرطان سینه جان خود را از دست می دهند و از هر هشت زن در ایالات متحده یک نفر در طول زندگی خود به این بیماری مبتلا می شود. اینها زنانی هستند که ما به شدت دوستشان داریم – مادران، خواهران، دوستان، همسایگان، دختران و رهبران ما. و مانند مادر من، برای اکثر آنها – نزدیک به 85٪ – این تشخیص بدون هیچ سابقه خانوادگی است.

در حالی که نمی توانیم بروز سرطان سینه را متوقف کنیم، می دانیم که یک چیز درست است: تشخیص زودهنگام زندگی را نجات می دهد. زنانی که سرطان خود را زود تشخیص می دهند – از طریق غربالگری های منظم، چکاپ ها و ماموگرافی – شانس بسیار بیشتری برای زنده ماندن دارند. از پاسخ به درمان ها زندگی برای ملاقات با نوه های خود.

مطالب پیشنهادی  تعهد مستمر ما به حقوق بشر

به همین دلیل است که به افتخار ماه آگاهی از سرطان سینه، به‌روزرسانی‌هایی را درباره نحوه کمک Google به اشتراک می‌گذاریم. علاوه بر ساخت مدل‌های هوش مصنوعی که می‌توانند تشخیص سرطان سینه را در غربالگری بهبود بخشند، در حال افزایش آگاهی در مورد اهمیت این معاینات هستیم. به عنوان مثال، ما در حال ایجاد ویژگی‌هایی در محصولاتی مانند Google Assistant هستیم تا به افراد کمک کنیم اقدامات اولیه‌ای را برای محافظت از خود در برابر سرطان سینه انجام دهند.

حقایق و منابع سرطان پستان در Assistant

از آنجایی که بیش از 700 میلیون نفر هر ماه به دستیار Google به عنوان دستیار خود مراجعه می کنند، این یک راه عالی برای دسترسی به آنها در لحظات روزمره است.

اگر تمایل دارید معاینات خود را به تعویق بیندازید، فقط به دستیار خود بگویید: «Hey Google، یک یادآوری سالانه برای انجام معاینه پستان من تنظیم کنید. [date]و اگر بگویید «هی گوگل، درباره ماه آگاهی از سرطان سینه به من بگو» یا «یک واقعیت آگاهی از سرطان سینه به من بده» در ایالات متحده، حقایقی را از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری دریافت خواهید کرد. (CDC) در مورد اهمیت حیاتی تشخیص زودهنگام و ماموگرافی در بهبود پیش آگهی ها و نجات جان انسان ها. از اینجا به بعد، نه فقط در ماه آگاهی از سرطان سینه، همیشه می‌توانید به دستیار به‌عنوان منبع سریع و قابل اعتماد این اطلاعات مراجعه کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور