Casetify با قاب‌های Pixel 7 به برنامه Made for Google می‌پیوندد

در چندین سال گذشته، Google با سازندگان لوازم جانبی برای ایجاد اکوسیستمی از گزینه‌های باکیفیت برای قاب‌ها، محافظ‌های صفحه و موارد دیگر برای تلفن‌های Pixel و سایر دستگاه‌ها کار کرده است. امسال، Casetify با قاب‌های Pixel 7 به برنامه Made for Google می‌پیوندد.

مجموعه Pixel 7 Casetify که اکنون برای خرید در دسترس است، از سری “Impact” این برند تشکیل شده است که در چندین طرح مختلف ارائه می شود. نسخه‌های محدود چاپ شده، همکاری‌های برند – قاب‌های هری پاتر و کیف‌های One Piece در ماه آینده عرضه می‌شوند – و همچنین قاب‌های کاملاً قابل تنظیم نیز خواهید یافت. به معنای واقعی کلمه صدها گزینه در حال حاضر موجود است.

Casetify می‌گوید که قاب‌های Impact آن برای Pixel 7 و Pixel 7 Pro دارای امتیاز MIL-STD-810G هستند و برای سقوط تا ارتفاع 8.2 فوت پاک می‌شوند. گفته می‌شود که EcoShock محافظت در برابر سقوط را افزایش می‌دهد.

برخی از طرح های Casetify نیز از پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند و 65 درصد مواد از پلاستیک بازیافتی ساخته شده است. این بیشتر از کیس های رسمی گوگل است که فقط از حدود 30 درصد پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند. این شرکت همچنین یک برنامه بازیافت برای قاب‌های گوشی قدیمی ارائه می‌کند که به مشتریان امکان می‌دهد اعتبار فروشگاه را برای یک قاب جدید بازخرید کنند. این مفید است، زیرا کیس‌های Pixel 7 Casetify بسته به مدلی که انتخاب می‌کنید از 50 تا 60 دلار قیمت دارند.

می‌توانید قاب‌های Pixel 7 Casetify را در لینک‌های زیر سفارش دهید.

شایان ذکر است که اسپیگن امسال نیز به برنامه Made for Google پیوست.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور